Connect with us

Reklama

DOMOSS vám želá krásne sviatky: Ďakujeme za dôveru!

Published

on

Je tu koniec roka. Obdobie, kedy bilancujeme, premýšľame nad tým, čo sme mali urobiť lepšie, čo sme neurobili vôbec a čo by sme ešte urobiť mali. Ale aj čas, ktorý trávime s našimi najbližšími a tam, kde sa cítime najlepšie – doma. A práve o toto miesto sa staráme my. Za to, že nám to umožňujete už viac ako dve desaťročia vám úprimne ďakujeme.

[singlepic id=38244 w=520 h=340 float=center]

 

Čo pre vás tento rok znamenal? Zmenili ste prácu, priviedli na svet potomka alebo mu pogratulovali na promóciách? Každý máme svoje malé aj veľké radosti i starosti, no sú veci, ktoré máme všetci spoločné. Snažíme sa, aby bol domov pre nás a našich blízkych útočiskom pred stresom všedných dní a miestom, kam sa každý vždy rád vráti. V zariaďovaní domácnosti sa mnohí obracajú na spoločnosť DOMOSS. Práve v tomto období, keď si väčšina z nás užíva pár dní voľna a trávi čas s tými, ktorých máme najradšej, myslíme my na vás. Na vás, našich zákazníkov.

Už viac ako dve desaťročia spoznávame vaše predstavy, aby sme mohli vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Snažíme sa neustále zlepšovať, prekonávať vlastné limity a prinášať vám to najlepšie, čo trh ponúka. Robíme to kvôli vám, motivujete nás k vyšším výkonom a nútite nás prekonávať samých seba, aby sme vám stále dokázali ponúkať iba prvotriednu kvalitu a topmoderné technológie.

Ďakujeme, že nám zverujete to najcennejšie, čo máte. Že ste sa na nás obrátili či už s rekonštrukciou kuchyne alebo kúpou kosačky či hriankovača. Že ste dôverovali našim schopnostiam a verili v kvalitu ponúkaných spotrebičov. Že ste sa k nám vracali a umožnili nám stať sa ďalším členom vašej domácnosti. Budeme sa aj naďalej snažiť rozvíjať našu spoločnosť a prinášať vám prvotriednu kvalitu a stopercentný servis. Naším úspechom je predsa vaša spokojnosť.

Zostáva nám ešte zaželať vám pokojné prežitie sviatočných chvíľ aj so spotrebičmi z DOMOSSu a úspešný rok 2013. Vezmite ho do vlastných rúk, nič nenechávajte na náhodu a urobte z neho ten najlepší rok vášho života.

Veríme, že vám k tomu dopomôžeme aj my. Zatiaľ vám vieme sľúbiť, že sa aj naďalej budeme starať o to, aby váš domov bol domovom s veľkým D. Veď nie náhodou si hovoríme DOMOSS.

Ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí v uplynulom roku prešli bránami obchodného DOMOSS za prejavenú dôveru a do nového roku 2013 Vám prajeme množstvo splnených snov nielen v bývaní, rodinnú pohodu a úspechy v súkromnom aj pracovnom živote.

Text a foto: Domoss

 

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články