December s najkrajším obdobím v roku – Vianoce je už pred dverami. Niektorí z nás ich strávia na cestách, iní si ich budú užívať s rodinou v pohodlí domova. Domov si každý z nás predstaví inak. Štýlová domácnosť, útulná obývačka s krbom alebo malý byt s dizajnovými doplnkami. Každodenná rutina, upratovanie, varenie, starostlivosť o domácnosť či práce okolo domu sú vďaka moderným spotrebičom a výrobkom oveľa jednoduchšie aj práve vďaka nám, DOMOSSu.

Už viac ako 28 rokov nám veríte a obraciate sa na nás pri nákupe spotrebičov, vybavenia do kuchyne, kúpeľne, záhrady a dielne. Pri každom výbere vám pomáhajú naši odborníci. Vaša spokojnosť a vyslovená dôvera je pre nás veľmi dôležitá. Motivuje nás k zdokonaľovaniu, aby ste vždy od nás odchádzali s radostným úsmevom, potešením a pozitívnou náladou.

Ďakujeme vám, že u nás nakupujete a obraciate sa na nás pri zariaďovaní či rekonštrukcii vašich domácnosti. Vaša dôvera je pre nás dôležitým faktorom na zdokonaľovanie kvality predaja a služieb. My v DOMOSSe vám budeme aj naďalej ponúkať produkty v najvyššej kvalite od renomovaných značiek, prinášať stopercentný servis a poradenské služby. Nie je nič lepšie ako merať svoje úspechy spokojnými zákazníkmi, ktorí šíria dobré meno spoločnosti DOMOSS.

Prajeme vám príjemné prežitie vianočných chvíľ so svojimi blízkymi, milovanými a priateľmi. Okrem ničím nerušených sviatkov vám do roku 2019 chceme popriať množstvo splnených želaní, rodinnú pohodu a veľa pracovných a súkromných úspechov.

Praje kolektív DOMOSS.

REKLAMA

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972