Dom obchodno-servisných služieb DOMOSS bude mať už čoskoro všetko pod jednou strechou s bezbariérovým prístupom. Od júna totiž stavajú novú predajňu, stavebné práce zákazníkov nijako neobmedzia. Parkovanie pri budove je zabezpečené ako doteraz z oboch strán budovy.

DOMOSS_novy_OD_2017_B

Nová predajňa prinesie zákazníkom vysoký komfort nakupovania s možnosťou testovania noviniek.

 

Novú predajňu otvoria na jar budúceho roka. Zákazníci dovtedy bez obmedzení môžu využívať súčasné priestory aj s parkovacími miestami. Komfortné bezbariérové priestory okrem príjemnej atmosféry prinesú nakupujúcim nadštandardný výber sortimentu kvalitných značiek.

 

 

Novinkou bude možnosť vytvorenia nákupného zoznamu na webovej stránke www.domoss.sk. Zákazník potom príde do predajne a tovar bude mať pripravený k odberu. Výborná vec pre tých, čo nemajú príliš veľa času. „Reagujeme na aktuálne technologické trendy, máme pripravených množstvo noviniek,“ hovorí predseda predstavenstva Domoss Technika, a.s. Miroslav Hrdina. Súčasťou nového nákupného komplexu bude kúpeľňové a kuchynské štúdio aj s poradenskými službami. Zákazníci tak získajú možnosť vybaviť si kompletne celú domácnosť na jednom mieste za výhodné ceny.

Spoločnosť Domoss Technika, a.s. pôsobí na trhu 26 rokov. Za posledné dva roky ide už o druhú veľkú investíciu. Na jeseň 2015 otvorili kúpeľňové a kuchynské štúdio na ploche viac ako 600 metrov štvorcových v trnavskej City Arene. Obe štúdiá krátko na to získali neformálne ohodnotenie ako najkrajšie na Slovensku.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972