Connect with us

PR Články

Dochádzkový systém si poradí aj s prácou z domu

Published

on

Všetko zlé je na niečo dobré. Platí to i pre pandémiu koronavírusu, ktorá nám ukázala, že môžeme pracovať efektívne bez toho, aby sme opustili svoj domov. Home office už nie je problémom ani pre dochádzkové systémy, tie najmodernejšie vyhodnocujú aj pohyb v teréne.

V uplynulých mesiacoch malo kvôli pandémii množstvo Slovákov príležitosť prvýkrát si vyskúšať prácu z domu. Podľa prieskumu spoločnosti IPG Mediabrands až 57 % opýtaných preferuje na základe tejto skúsenosti prácu z domu viac ako polovicu svojho pracovného času. Až jedna pätina považuje home office za výborné riešenie. Túto výhodu si chcú zachovať aj po skončení mimoriadnej situácie.

Zamestnávatelia sa preto musia vysporiadať s novým trendom a prispôsobiť tomu aj evidenciu dochádzky. Riešenia už existujú, stačí ich využiť. Moderné dochádzkové systémy nemajú problém objektívne zaznamenávať ani prácu z domu, vrátane prestávok. Postačí na to aplikácia v počítači alebo mobilnom telefóne.

Rovnakým spôsobom už svoju prítomnosť na konkrétnych miestach evidujú obchodníci alebo inštalatéri, u ktorých je podstatou práce pohyb v teréne. Dochádzkové systémy si tiež poradia s dlhšími služobnými cestami a odlíšia čas potrebný na cestovanie aj oddych.

Každé odvetvie potrebuje iné riešenie a je dobré, porozprávať sa o všetkých možnostiach priamo s vývojármi. Dochádzkový systém Admimax už roky funguje v mnohých slovenských firmách, ide pritom o lokálny produkt, ktorý vnikol v Piešťanoch.

PR Foto/Photo by Sabri Tuzcu on Unsplash

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články