Podľa pivovarníkov je prvý augustový piatok najkrajším dňom v roku. Prečo? Pretože je to Svetový deň piva. Pri tejto príležitosti si môžete pivo Sĺňava dopriať v Piešťanskom pivovare na Lodenici a v ŽiWelli v Kursalone za špeciálnu cenu.

„V rámci tohto vznešeného sviatku vás počas celého dňa pozývame na Sĺňavu za symbolické euríčko,“ informujú piešťanskí pivovarníci.

ŽiWELL SĹŇAVA je 10° ľahký ležiak, nefiltrovaný a nepasterizovaný. „Klasický český ležiak Sĺňava sme navarili pre široké masy „pivopičov“. Ľahké sladové telo a nízky obsah alkoholu ho predurčujú na každodenné pitie po celý rok. Všetci majú chuť skúšať niečo nove a piť zaujímavé, častokrát ťažké kúsky, ale keď bude vonku 35 °C, každý z nás skončí pri ľahkom, svetlom, ležiaku českého typu. V ŽiWLLI tomu rozumieme a rozhodli sme sa uspokojiť aj túto požiadavku klasického pivára. Už pri vymýšľaní receptu sme sa zamerali na to, aby sa nová „desinka“ dala ľahko a rýchlo čapovať a piť.
Hneď na začiatku vás zaujme svetlo zlatá farba a dokonale vyčírenie vďaka extra dlhému ležaniu. Sĺňava 10° je korunovaná bohatou, hustou, bielou penou. V chuti nájdete stredné sladové telo, jemnú chlebnatosť a intenzívnu, príjemne doznievajúcu horkosť vďaka použitiu českých chmeľov Premiant a Žatecký Poloranný Červeňák. Príjemná je na tomto pive nielen chuť, ale aj cena, ktorá je na trhu remeselných pív bezkonkurenčná. Nikto kto ho skúsi neostane pri jednom,“ hovoria o svojom pive výrobcovia z Piešťanského pivovaru ŽiWell.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972