Connect with us

Reklama

Deň otvorených dverí vo Fitness SiTy

Published

on

V sobotu 3. augusta sa vo Fitness SiTy uskutoční deň otvorených dverí pri príležitosti 1.výročia otvorenia.

[singlepic id=45476 w=320 h=240 float=left]Za uplynulý rok si naše Fitness SiTy obľúbili nielen športovci, ktorí chcú zapracovať na svojich svaloch či ľudia, ktorí chcú zlepšiť svoju postavu vďaka jumpingu, insanity, cross fitness, alebo trx, ale aj ľudia, ktorí chcú načerpať fyzickú a duševnú energiu prostredníctvom powerjogy či pilatesu.

Aktivity v našom fitness sú veľmi pestré. Po tréningu s profesionálnymi trénermi si môžu Vaše svaly oddýchnuť pri kvalitnej masáži. Naši klienti obľubujú aj kryoterapiu, ktorá má blahodárne účinky pre celý organizmus, čo potvrdzujú aj odborní lekári, s ktorými vo Fitness SiTy neustále komunikujeme. Na svoje si v našom Fitness SiTy prídu aj tí najmenší, môžu svoju energiu vybiť na jumping kids alebo sa zahrať v detskom kútiku.

Vo Fitness SiTy panuje rodinná atmosféra, ktorú stojí za to zažiť. Pokiaľ ste nás ešte nenavštívili, neváhajte a príďte na náš deň otvorených dní 3. augusta, kde budete môcť na vlastnej koži vyskúšať, ako vyzerá príjemná atmosféra a profesionalita. Vstup do fitness je voľný. Tešíme sa na Vás!

[nggallery id=2427]

Text a foto: Tlačová správa/PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články