Connect with us

Reklama

December bude v Cinema Dance Clube plný tanečnej zábavy

Published

on

Deň po avizovanom konci sveta, zažijú návštevníci Cinema Dance Clubu v Novom Meste nad Váhom párty s názvom Žijeme len raz. Neviazanú zábavu sľubuje aj silvestrovská rozlúčka s rokom 2012.

[singlepic id=37661 w=520 h=340 float=center]

 

Novomestský disko klub láka na pestrý program aj pártychtivých Piešťancov. Jeden z najvyhľadávanejších podnikov v okolí sídli na Ulici Čsl. armády. Je tam reštaurácia, ktorá ponúka chutné jedlá aj disko klub, kde sa dá počas víkendov poriadne zabaviť.

Už najbližší piatok (7. decembra) sa o dobrú náladu postará DJ Sonic so svojou Disco Sonic Night. V sobotu 8. decembra poúkne DJ El Parade noc plnú latino melódií.

O týždeň (15. decembra) neskôr budú svoje nové CD prezentovať Freee a Marco van Polo. Dvojitý disko set si na 21. decembra pripravili DJ P. T. a DJ Lady D a keďže koniec sveta určite nepríde, o deň neskôr to na akcii s názvom Žijeme len raz oslávia Robert Burian a Marco van Polo.

V znamení tanečnej hudby sa bude niesť aj Štedrý večer. Veselé Vianoce zapraje návštevníkom DJ Pešo. Na stredu 26. decembra je naplánovaná tradičná štefanská zábava s DJ Romanom. O prípravu na oslavy príchodu nového roka sa postarajú 29. decembra Laco a Tito. A hudbou nabitý mesiac vyvrcholí v Cinema Dance Clube počas New Year´s Night Party.

[nggallery id=2044]

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články