Connect with us

Novinky

Cyklistická sezóna sa blíži, MTBIKER centrum hľadá ľudí na viaceré pozície

Published

on

Nie je to len obchod či obyčajné cyklistické centrum, je to miesto, ktoré priam pohladí obe duše každého cyklistu. Tisícky produktov na stovkách metrov štvorcových, servis, asfaltový testovací pump-track priamo v areáli, priestor na občerstvenie i zázemie so sprchami pre návštevníkov, ktorí prišli otestovať svoj budúci stroj. To je MTBIKER v Hrádku neďaleko Piešťan. Centru sa darí, neustále rastie, od našej návštevy v roku 2017 sme ho naposledy takmer nespoznali, a tak hľadá šikovných ľudí, ktorí majú radi cyklistiku a chcú sa pridať do tímu. Voľné sú pozície predajca, servisný pracovník, ale aj ďalšie…

Areál MTBIKER centra sa za poslednú dobu rozrástol o letnú predajňu, sklady i asfaltový pump-track.

Predajca v MTBIKER centre

Veľmi dôležitou pozíciou, ktorú momentálne v centre obsadzujú a kladú na ňu veľký dôraz je predajca. „V prvom rade nám ide o to, aby sa zákazníci u nás cítili dobre a dostali všetky potrebné a relevantné informácie. Nemusíš byť úplný expert v cyklistike a vo vybavení, ale nesmie ti chýbať chuť učiť sa nové veci a sledovať aktuálne trendy. Predsa len neustále sa na trhu objavujú nové materiály, technológie a udržať si prehľad už dá trochu zabrať. Ak to ale dokážeš a nájdeš v tom aj záľubu, môžeš zákazníkom dobre poradiť pri výbere. Veľkou výhodou sú aj osobné skúsenosti z jazdenia a vtedy budeš mať situáciu ešte o niečo ľahšiu. Vždy sa snažíme ľuďom poradiť vzhľadom na ich požiadavky. Predajca je rovnako veľmi dôležitá osoba z hľadiska reprezentácie nášho MTBIKER centra. Predsa len ľudia nás vo veľkej časti vnímajú v online „svete“ a majú určité očakávania ak nás prídu pozrieť osobne. Príjemné vystupovanie a reprezentovanie by teda malo byť samozrejmosťou, rovnako ako zdieľanie rovnakých hodnôt,“ popisujú požiadavky na fulltime pozíciu  na stránkach MTBIKER.

Ideálne je ak je cyklistika vašim koníčkom. Vďaka nej sa budete môcť podieľať na aktívnom budovaní komunity a byť dôležitou osobou pre zákazníkov. Jednou z požiadaviek na budúceho zamestnanca je aj zmysel pre poriadok a čistotu. To súvisí  s udržiavaním poriadku  v rámci produktov, s ktorými budete pracovať a ako aj priestorov MTBIKER centra. Predajná plocha je predajcove malé kráľovstvo a to by malo byť v perfektnom stave.

Advertisement
Hello GPT

V MTBIKER si rovnako uvedomujú, že práca nie je všetko a dôležitý je aj voľný čas. Zamestnancom v centre ponúkajú možnosť časovej flexibility a rozumný kompromis.

Advertisement
Hello GPT

Servisný pracovník na plný úväzok

Kvalitná predajňa a centrum pre cyklistov sa nezaobíde bez poriadneho servisu. To si v MTBIKER uvedomujú a snažia sa na tom neustále pracovať. Jeho základom by mal byť schopný mechanik a práve takého teraz  hľadajú. Dnešné bicykle už nie sú len 2 kolesá a pár súčiastok. Elektronické radenia, rôzne štandardy, nové materiály, technológie. Samostatnou kategóriou je odpruženie – teda vidlice, tlmiče a teleskopické sedlovky. To všetko kladie nároky na to, aby sa mechanik vyznal, mal prehľad a vedel si prípadné informácie aj dohľadať.

Náplňou práce servisného pracovníka je primárne servis bicyklov a komponentov, no vzhľadom na množstvo aktivít to bude aj trochu pestrejšie. V MTBIKER nechýbajú  pravidelné testovacie dni a plánované sú aj ďalšie aktivity. Vďaka tomu bude potrebné udržiavať testovacie bicykle v dobrom stave a rovnako vedieť ľudom tiež poradiť.

Advertisement
Hello GPT

Práca servisného pracovníka nemusí byť naviazaná iba na Hrádok. V pláne je totiž výrazné zlepšenie služby rozvozu bicyklov.  Zákazníkom tak bude potrebné poradiť priamo na mieste so základným nastavením bicykla. Z toho dôvodu je vodičské oprávnenie typu B veľkým plusom.

MTBIKER hľadá tiež ľudí na pozíciu servisnej výpomoci na čiastočný pracovný úväzok, pracovníka zákazníckej podpory, či človeka na balenie objednávok. K dispozícii je tiež brigáda pre študenta marketingu a pozícia redaktora, či redaktorky pre Českú republiku.

Viac detailov nájdete priamo na stránkach MTBIKER a presný popis v sekcii kariéra, kde sa dozviete všetky podrobnosti. Život v MTBIKER centre si môžete aspoň z časti pozrieť aj na Instagrame.

Advertisement
Hello GPT

PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články