Connect with us

PR Články

Chia – poklad z rúk prírody

Published

on

Jedným z najvzácnejších pokladov Aztékov je na pohľad malé semienko, ktoré však v sebe ukrýva veľkú silu. Semienka chia, známe tiež ako šalvia hispanica, sú výnimočné vďaka kombinácii nenasýtených omega 3 a 6 mastných kyselín, vitamínov A a B a minerálov, ktoré dokážu nielen povzbudiť telo a myseľ, ale aj dodať mu potrebnú enegiu pre jeho celodenné fungovanie. Chia je tiež bohatým zdrojom vápnika, železa a magnézia, vďaka čomu je vhodným spoločníkom Vašich športových aktivít.

IMG_6254 (2)Už 100 gramov týchto semienok sa obsahom zdraviu prospešných látok blíži dennej dávke určenej dospelému človeku. Vďaka svojej neutrálnej chuti je veľmi všestranným doplnkom Vašich raňajok. Môžete ju využiť v smoothies, raňajkových kašiach, alebo jednoducho nechať postáť 10 minút vo vode.

Na doplnenie jedálnička je Chia zároveň vyhľadávaná pre svoju schopnosť absorbovať a udržať v tele až 12x viac vody, než sama váži, vďaka čomu je ideálnym spojencom pri dlhodobej hydratácii tela a pri redukcii množstva jedla pri diétach. Svojich priaznivcov si získava aj vo forme nevareného pudingu. Stačí zaliať chia semienka mliekom, alebo rastlinným nápojom, ochutiť podľa vlastného receptu a nechať postáť v chladničke. O prípravu pudingu sa už postará semienko chia.

Chia semienka si môžete zakúpiť v predajni Biodiacelia v Auparku alebo na www.biodiacelia.sk

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články