Chcete stavať a neviete nájsť ideálny pozemok? Dolinky sú riešením

Chcete stavať a neviete nájsť ideálny pozemok? Dolinky sú riešením

13. septembra 2018 Off Od PNky.sk

Pri výbere nového bývania v Piešťanoch a okolí je aktuálne z čoho vyberať. V ponuke je možné nájsť prevažne nové rodinné domy od menších stavebníkov v rôznych vyhotoveniach a štandardoch. Ak však hľadáte stavebný pozemok a rodinný dom si chcete postaviť sami, alebo prostredníctvom vami vybranej firmy, ponuka je značne limitovaná. Nasledujú kompromisy, či už ide o miesto, veľkosť pozemku, orientáciu na svetové strany alebo v neposlednom rade cenu. Teraz, však máte príležitosť, kde na toto všetko môžete pokojne zabudnúť. Pripravovaná zóna DOLINKY v Moravanoch nad Váhom prináša nové stavebné parcely v jedinečnom prírodnom prostredí s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Celá zóna je navrhnutá s ohľadom na aktuálne trendy a požiadavky trhu.

Projekt DOLINKY v vzniká severnej pokojnej časti obce, odkiaľ je len na skok do centra ku všetkej potrebnej občianskej vybavenosti a autom ste za pár minút v Piešťanoch. Zónu obklopuje rozsiahly lesný terén s pestrými možnosťami trávenia voľného času. Neďaleko sa nachádza Kúpeľný ostrov, golfové ihrisko, či rekreačné oblasti.

Zóna DOLINKY sa od konkurencie odlíši aj tým, že regulatívom tu je daná jednopodlažná zástavba. To znamená, že všetci obyvatelia budú mať na pozemkoch absolútny komfort a súkromie. „Budúci obyvatelia určite ocenia chodník pre chodcov, ktorý sme navrhli po oboch stranách cesty, ako aj nový chodník, ktorým sme prepojili zónu Dolinky s obcou,“ hovorí Michal Žitník z realitnej kancelárie NEOREAL, ktorá zastrešuje predaj pozemkov.

„V prípade ak záujemca o bývanie v našej zóne nemá možnosť výstavby po vlastnej línii, vieme klientom ponúknuť rodinné domy, ktoré ponúka na predaj náš dlhoročný partner. V tom prípade si klient rezervuje vybraný pozemok, ako aj rodinný dom a o nič viac sa už nemusí starať,“ dodáva s úsmevom Žitník.

Jednou z výhod je tiež aktuálna cena pozemkov. Do začiatku výstavby inžinierskych sietí sú pozemky za uvádzacie ceny, ktoré sa neskôr budú navyšovať. Aj preto je kúpa pozemku v projekte DOLINKY zaujímavou investičnou príležitosťou.

V prípade, že sa chcete o projekte DOLINKY dozvedieť viac navštívte stránku www.dolinky.eu.

PR