Reklama

Chcete sa rozprávať po anglicky? Navštívte klub Žiwell

By 25. marca 2013No Comments

Netradičné  vyučovanie cudzích jazykov pri káve alebo pive si môže vyskúšať každý. Stačí prísť dnes večer do klubu Žiwell na podujatie s názvom Jazykový tandem.

[singlepic id=41107 w=520 h=340 float=center]

 

„Tento konverzačný večer je určený pre všetkých, ktorí si chcú zlepšiť konverzáciu v cudzom jazyku, potrebujú sa rozrozprávať, stratiť strach z rozprávania. Stretnutia sa snažíme urobiť čo najotvorenejšie. Prísť môže každý bez ohľadu na akej úrovni sú jeho jazykové schopnosti. Tak isto sa môže zapájať do konverzácie slobodne a podľa toho ako a na čo sa cíti,“ hovorí Aurel Rusnák z občianskeho združenia Kvas.

Hlavnou myšlienkou organizátorov nevšedných jazykových stretnutí je, aby sa ľudia delili o svoje skúsenosti, znalosti slovíčok, fráz a gramatiky. „Je to učenie  sa precvičovaním a učením druhých.“

Lektori z jazykovej školy Skypers na začiatku rozprúdia konverzáciu. V budúcnosti by sa mohli pripojiť aj cudzinci, ktorí sú v Piešťanoch na dovolenke alebo tu žijú a pracujú. „Nemá to byť hodina vedená lektorom. Preto je lektor alebo native speaker skôr spestrením programu.“

Prvá pokusná hodina sa uskutočnila minulý týždeň v pondelok a organizátori mali na ňu pozitívne ohlasy. Ďalšia je na programe dnes od 17.30 h. Vstup je voľný.

(inz)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972