Connect with us

Reklama

Byty v Trebaticiach predané, začína sa nová výstavba

Published

on

Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom. Jedenásť rodín v novom bytovom dome v Trebaticiach už býva lepšie – vo vlastnom. V priebehu minulého roka sa bola zrealizovaná výstavba prvého bytového domu spolu s úpravou okolia. Prevedenie stavby, dobrá lokalita a neustály záujem podnietil výstavbu ďalšej bytovky s 11 bytmi do osobného vlastníctva. Súčasťou každého bytu bude priestranný balkón, pivnica a parkovacie miesto v cene bytu.

[singlepic id=10496 w=320 h=240 float=left]Výhodou tohto projektu je dobrá lokalita, blízkosť školy, škôlky a dostupná infraštruktúra. Do centra Piešťan je to autom len 5 minút. Ako tvrdí Roman Sekáč, jeden z prvých kupujúcich, cena nového bytu a náklady na bývanie sú neporovnateľne nižšie ako v Piešťanoch. Príďte sa sami presvedčiť. Zaujímavým bonusom európskej úrovne je sauna len pre obyvateľov bytového domu.

[singlepic id=10497 w=320 h=240 float=right]Ukončenie výstavby sa tak ako v minulom roku plánuje na začiatok jesene 2011. K dispozícii je 11 bytov (2 a 3-izbové od 41 do 71m²). Už teraz sú však rezervované 4 z nich. Zaujímavou ponukou sú ďalšie 3 výhody, ktoré môže každý kupujúci nového bytu získať. Tak napríklad aj v tomto roku pokračuje spolupráca s predajcom elektroniky DOMOSS. Mladé rodiny pri kúpe bytu získajú od spoločnosti DOMOSS Piešťany šek na nákup tovaru v hodnote 700 Eur. Túto poukážku získalo a využilo všetkých 11 kupujúcich bytov v minulom roku.

Ďalšie informácie o aktuálnej ponuke, priebehu výstavby a o počte ešte voľných bytov, získate na stránke www.bytovkytrebatice.sk alebo na telefónnom čísle 0918 284 880.

AKTUÁLNA AKCIA – pri rezervácii nového bytu do konca marca získava zákazník spolu s bytom aj kuchyňu na mieru ZADARMO.

[nggallery id=517]

Autor: bt

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články