Connect with us

Reklama

Bytový dom Albatros na Žilinskej ceste ožíva

Published

on

Koncom minulého roka bola dokončená  rekonštrukcia bytového domu na Žilinskej ceste 77 a dnes už môžeme povedať, že ožíva. Dôvodom je postupné obývanie nových jednoizbových bytov, a tým vnášanie života do tohto novotou dýchajúceho areálu. V súčasnej dobe počasie umožnilo začať výsadbu nového trávnika pri oddychovej zóne s lavičkami.

ROB_1412

Po novovybudovaných garážach v areáli bytového domu sa, ako sa hovorí, len zaprášilo. Zostala voľná už iba jedna. V mesiaci máj máme pre prvých troch, ktorý si zakúpia byt parkovacie miesto v cene bytu.
Ešte ste sa neprišli inšpirovať na nové vlastné bývanie v kvalitne zrekonštruovaných bytov v lokalite Starých Piešťan? Možno vás inšpiruje aj náš vzorový byt.

Ak patríte do kategórie ľudí, ktorí sa nevedia rozhodnúť, či ostať doma alebo riešiť svoju bytovú situáciu podnájmom, prípadne sa trápite s príliš veľkým bytom či domom sám, je tu pre Vás ponuka, ktorú by ste nemali hodiť za hlavu. Ponúkame na predaj jedno a dvojizbové byty, ktoré môžu byť štartom do samostatného života alebo môžu vyriešiť Vašu bytovú situáciu k Vašej spokojnosti. Dohodnite si termín obhliadky ešte dnes na tel. čísle 0905 984 157.

ROB_1420

PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články