Koncom minulého roka bola dokončená  rekonštrukcia bytového domu na Žilinskej ceste 77 a dnes už môžeme povedať, že ožíva. Dôvodom je postupné obývanie nových jednoizbových bytov, a tým vnášanie života do tohto novotou dýchajúceho areálu. V súčasnej dobe počasie umožnilo začať výsadbu nového trávnika pri oddychovej zóne s lavičkami.

ROB_1412

Po novovybudovaných garážach v areáli bytového domu sa, ako sa hovorí, len zaprášilo. Zostala voľná už iba jedna. V mesiaci máj máme pre prvých troch, ktorý si zakúpia byt parkovacie miesto v cene bytu.
Ešte ste sa neprišli inšpirovať na nové vlastné bývanie v kvalitne zrekonštruovaných bytov v lokalite Starých Piešťan? Možno vás inšpiruje aj náš vzorový byt.

Ak patríte do kategórie ľudí, ktorí sa nevedia rozhodnúť, či ostať doma alebo riešiť svoju bytovú situáciu podnájmom, prípadne sa trápite s príliš veľkým bytom či domom sám, je tu pre Vás ponuka, ktorú by ste nemali hodiť za hlavu. Ponúkame na predaj jedno a dvojizbové byty, ktoré môžu byť štartom do samostatného života alebo môžu vyriešiť Vašu bytovú situáciu k Vašej spokojnosti. Dohodnite si termín obhliadky ešte dnes na tel. čísle 0905 984 157.

ROB_1420

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972