Connect with us

Novinky

Bowling Center Victoria pripravil v mesiaci lásky mimoriadnu akciu

Published

on

Bowling Center Victoria funguje v Piešťanoch nepretržite už 10 rokov. Na svoje si tu prídu nielen hráči bowlingu, ale aj priaznivci biliardu, šípok a dobrej zábavy. V mesiaci máj čaká na návštevníkov mimoriadna akcia, od pondelka do štvrtka si budú môcť pri odohraní dvoch hodín užiť tretiu absolútne grátis. Špeciálny bonus môžu využiť najmä začínajúci nadšenci, nakoľko neplatí pre firemné akcie, Mestskú bowlingovú ligu a už registrovaných hráčov. Jedinými podmienkami k uplatneniu zľavy je, že hodinu zadarmo treba odohrať po skočení zaplateného času a nie je možné ju preniesť na ďalšie osoby.

Bowlingové zápolenia si naplno užívajú členovia Mestskej bowlingovej ligy Piešťany, ktorej tohtoročné vyvrcholenie v podobe play-off sa už rozbehlo. Záujemcovia o ligový bowling sú srdečne vítaní, nová sezóna odštartuje v septembri 2017. Výhodou hráčov Mestskej bowlingovej ligy je výrazne zľavnený vstup v cene 8 eur, každý tím si môže navyše raz mesačne počas dvoch hodín úplne zdarma zatrénovať. Prihlášky sú na recepcii a pre prihlásenie do ligy je možné ich priniesť osobne alebo zaslať naskenované mailom. Blíži sa Ligový pohár, ktorí sa uskutoční 8. mája, Pohár primátora je naplánovaný na 3. júna.

Advertisement
Hello GPT

Okrem bowlingu môžete v priestoroch Victoria Center využiť aj služby reštaurácie, kaviarne, baru i VIP salóniku. Vyberať si môžete z bohatej ponuky občerstvenia, ochutnať Pizzu a posedieť si s priateľmi pri dobrom víne či pive.

PR

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články