ReklamaSúťaž

Bella – to je najlepší výber kabeliek

By 26. októbra 201027 októbra, 2010No Comments

Bella – svet kabeliek – to je najlepší výber v Piešťanoch. Predajňa sídli na starom trhovisku na Nálepkovej ulici v polyfunkčnom dome „CYLINDER“ a už viac ako tri roky vám ponúka široký výber kabeliek, dámskych a pánskych opaskov, peňaženiek, kufrov, pánskych tašiek, kožených rukavíc a mnoho ďalšieho doplnkového tovaru. Nájdete tu kvalitné značky ako sú Bellugio, Sanchez, David Jones či VIA 55 a hlavne každý týždeň vám predajňa ponúka nový tovar! Ak dočítate článok do konca, dozviete sa súťažnú otázku a môžete vyhrať okuliare, dámsky opasok alebo dámsku peňaženku podľa vlastného výberu.

[singlepic id=6259 w=200 h=200 float=right]Už desaťročia patrí kabelka k neodmysliteľnej súčasti každej ženy. Má byť praktická a užitočná, ale slúži aj ako módny doplnok. Mala by ladiť s celkovým výzorom majiteľky, mala by zvýrazniť prednosti a zakryť nedostatky preto Vám BELLA ponúka kabelky vo všetkých veľkostiach, farbách a z najrôznejších materiálov v rôznych cenových kategóriách. Zvláštnu pozornosť si zaslúži aj výber spoločenských kabeliek.

[singlepic id=6277 w=320 h=240 float=left]Peňaženka tvorí každý deň našu neoddeliteľnú súčasť, preto je veľmi dôležitý jej správny výber. Väčšina zákazníkov volí tzv. viacúčelové peňaženky. Tieto peňaženky majú množstvo priehradiek na karty, veľkorysé vnútorné členenie a precízne vyhotovenie. Svojím majiteľom poslúžia na uskladnenie mincí, bankoviek, platobných kariet, dokladov či vizitiek. Uzatváranie peňaženiek je zväčša na patentku či zips. Ponuka predajne je skutočne veľmi bohatá. Nájdete tu široký výber dámskych aj panských peňaženiek z rôznych materiálov a rôznych veľkostí či tvarov. Vybrať si môžete aj z množstva kľúčeniek.

Opasok pôvodne slúžil k pridržiavaniu nohavíc, no dnes sa zdá, že je jeho hlavnou úlohou byť štýlový za každých okolností. Opasok v súčasnosti skutočne plní predovšetkým úlohu imidžového doplnku, je symbolom vkusu.

BELLA ponúka opasky pre pánov, dámy aj deti z rôznych materiálov a opasok Vám na počkanie skrátia a upravia tak aby Vám čo najlepšie sedel.

Viac informácií nájdete na www.bellakabelky.sk.

SÚŤAŽ

Súťažná otázka znie: „Kde sa vyrábajú slnečné okuliare EGGO?“

Máte dve možnosti:

A) v Európe

B) v Ázii

Odpovede posielajte do 19. novembra 2010 na adresu redakcia@pnky.sk a vyhrajte jednu z troch cien. Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch, ktorí získajú zaujímavé ceny:

[singlepic id=6260 w=120 h=120 float=left]1) cena – značkové slnečné okuliare EGGO od slovenského výrobcu podľa vlastného výberu spolu zo štýlovým puzdrom

2) cena – módny dámsky opasok podľa vlastného výberu

3) cena – módna dámska peňaženka podľa vlastného výberu.

[nggallery id=239]

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972