Connect with us

Reklama

Bella – to je najlepší výber kabeliek

Published

on

Bella – svet kabeliek – to je najlepší výber v Piešťanoch. Predajňa sídli na starom trhovisku na Nálepkovej ulici v polyfunkčnom dome „CYLINDER“ a už viac ako tri roky vám ponúka široký výber kabeliek, dámskych a pánskych opaskov, peňaženiek, kufrov, pánskych tašiek, kožených rukavíc a mnoho ďalšieho doplnkového tovaru. Nájdete tu kvalitné značky ako sú Bellugio, Sanchez, David Jones či VIA 55 a hlavne každý týždeň vám predajňa ponúka nový tovar! Ak dočítate článok do konca, dozviete sa súťažnú otázku a môžete vyhrať okuliare, dámsky opasok alebo dámsku peňaženku podľa vlastného výberu.

[singlepic id=6259 w=200 h=200 float=right]Už desaťročia patrí kabelka k neodmysliteľnej súčasti každej ženy. Má byť praktická a užitočná, ale slúži aj ako módny doplnok. Mala by ladiť s celkovým výzorom majiteľky, mala by zvýrazniť prednosti a zakryť nedostatky preto Vám BELLA ponúka kabelky vo všetkých veľkostiach, farbách a z najrôznejších materiálov v rôznych cenových kategóriách. Zvláštnu pozornosť si zaslúži aj výber spoločenských kabeliek.

[singlepic id=6277 w=320 h=240 float=left]Peňaženka tvorí každý deň našu neoddeliteľnú súčasť, preto je veľmi dôležitý jej správny výber. Väčšina zákazníkov volí tzv. viacúčelové peňaženky. Tieto peňaženky majú množstvo priehradiek na karty, veľkorysé vnútorné členenie a precízne vyhotovenie. Svojím majiteľom poslúžia na uskladnenie mincí, bankoviek, platobných kariet, dokladov či vizitiek. Uzatváranie peňaženiek je zväčša na patentku či zips. Ponuka predajne je skutočne veľmi bohatá. Nájdete tu široký výber dámskych aj panských peňaženiek z rôznych materiálov a rôznych veľkostí či tvarov. Vybrať si môžete aj z množstva kľúčeniek.

Opasok pôvodne slúžil k pridržiavaniu nohavíc, no dnes sa zdá, že je jeho hlavnou úlohou byť štýlový za každých okolností. Opasok v súčasnosti skutočne plní predovšetkým úlohu imidžového doplnku, je symbolom vkusu.

BELLA ponúka opasky pre pánov, dámy aj deti z rôznych materiálov a opasok Vám na počkanie skrátia a upravia tak aby Vám čo najlepšie sedel.

Viac informácií nájdete na www.bellakabelky.sk.

SÚŤAŽ

Súťažná otázka znie: „Kde sa vyrábajú slnečné okuliare EGGO?“

Máte dve možnosti:

A) v Európe

B) v Ázii

Odpovede posielajte do 19. novembra 2010 na adresu redakcia@pnky.sk a vyhrajte jednu z troch cien. Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch, ktorí získajú zaujímavé ceny:

[singlepic id=6260 w=120 h=120 float=left]1) cena – značkové slnečné okuliare EGGO od slovenského výrobcu podľa vlastného výberu spolu zo štýlovým puzdrom

2) cena – módny dámsky opasok podľa vlastného výberu

3) cena – módna dámska peňaženka podľa vlastného výberu.

[nggallery id=239]

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články