Connect with us

Novinky

Áno, správne! Lombard už nie je Lombardom, aký ste poznali

Published

on

Sme opäť väčší a ešte lepší ako do teraz. Uvádzame na trh novú značku – Lombard Doma.

Spoločnosť Lombard je na slovenskom trhu už viac, ako 17 rokov. Počas tohto obdobia sa vyprofilovala ako profesionálny a stabilný partner pre náročných klientov s požiadavkou na správu IT.

Advertisement
Hello GPT

V posledných rokoch sme získali certifikát ISO 27001, stali členom RIPE NCC. Získali sme spoľahlivých partnerov pre riešenie legislatívnych otázok Zákona o ochrane osobných údajov. Poskytujeme ako bežné IT, cloudové a hostingové služby, tak aj individuálne riešenia na základe požiadaviek našich zákazníkov. Nechceme sa však zastaviť, ideme stále ďalej. Neustále rozširujeme naše pôsobenie a skvalitňujeme služby, ktoré už poskytujeme.

Pre to sme dospeli do fázy, kedy chceme aj internetové a IPTV služby ešte viac priblížiť našim zákazníkom. Táto snaha nie je len o kvalitných službách ale aj o dostupných informáciach. To je pre nás ten najväčší dôvod uviesť na trh značku Lombard Doma. Táto má za úlohu reprezentovať služby, ktoré sú určené najmä pre domácnosti. Rovnako, ako nová značka, aj internetová stránka zameraná na tieto služby je www.lombarddoma.sk.

Advertisement
Hello GPT

Veríme, že tento krok nám pomôže dať našim službám ďalšiu pridanú hodnotu a spraviť ich tak ešte lepšími.
-PR-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články