Connect with us

Reklama

Andrej Klapica: Liekom na nezamestnanosť sú remeslá a živnosti

Published

on

V uplynulom týždni zorganizoval Inštitút zamestnanosti konferenciu o riešení nezamestnanosti po voľbách do Európskeho parlamentu. Andrej Klapica hovoril na tejto konferencii o riešení nezamestnanosti formou podpory malých a stredných podnikateľov.

AndrejKlapica

Sám pracoval v najväčšom zväze malých a stredných podnikateľov Talianska, kde spoznal rôzne formy podpory tohto typu podnikania.

„Malý podnikatelia, živnostníci, remeselníci sú vhodným modelom pre nás Slovákov ako aj pre našu ekonomiku. Tento druh podnikania je férový voči svojmu okoliu, poctivý voči štátu a je dlhodobo udržateľný, nakoľko sa zvyčajne prenecháva z rodičov na deti,“ hovorí Andrej Klapica a dodáva: „Okrem týchto výhod zároveň vyrovnáva regionálne rozdiely, lebo malí podnikatelia zvyčajne nie sú odkázaní na infraštruktúru a môžu vznikať v tom istom čase po celom Slovensku.“

Piešťany sú podľa jeho slov ideálne mesto pre malých podnikateľov, pretože sú mestom cestovného ruchu a s vhodnou podporou by u nás mohlo vzniknúť napríklad množstvo rodinných penziónov. „Samozrejme je potrebný súlad s podporou cestovného ruchu a propagáciou Piešťan.“

Andrej Klapica je kandidátom za KDH na štvrtom mieste do Európskeho parlamentu, ktoré budú v sobotu 24. mája.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4fs12Xsn_Dg[/youtube]

(pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články