Connect with us

Novinky

Alzheimercentrum ponúka voľné pracovné pozície

Published

on

Alzheimercentrum špecializované na starostlivosť o klientov s Alzheimerovou chorobou ponúka voľné pracovné pozície zdravotná sestra, opatrovateľ a opatrovateľka.

Spoločnosť pôsobí v oblasti starostlivosti o ľudí postihnutých touto chorobou už dvadsať rokov. Svojim zamestnancom ponúka dobré mzdové podmienky, hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú, 25 dní dovolenky, dotované stravovanie, ale aj odborný rast a vzdelávanie. Prostredie, v ktorom zamestnanci pracujú má rodinných charakter. Zamestnancom sa mzda každoročne navyšuje a dostávajú ročnú vernostnú odmenu. Pre ich deti firma organizuje letný tábor.

Advertisement
Hello GPT

Úlohou zdravotnej sestry je poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti, monitoring, hodnotenie a evidencia zdravotného stavu klienta a dohľad nad výkonom práce opatrovateľov. Záujemcovia musia mať ukončené odborné vzdelanie, trpezlivý, ústretový prístup a samozrejme trpezlivosť.

Ošetrovatelia sa starajú o klientov pri bežných denných činnostiach a pomáhajú pri záujmových aktivitách. Potrebná je u nich predovšetkým chuť pomáhať druhým, láskavosť, trpezlivosť a ústretový ľudský prístup. Vítaná je skúsenosť so starostlivosťou o seniorov a výhodou je rovnako kurz pracovníka v sociálnych službách

Advertisement
Hello GPT

Kontaktná osoba: Adéla Jetýlková
e-mail: jetylkova@alzheimercentrum.cz | mobil: +420 775 893 834
webové stránky: www.alzheimercentrum.cz

PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články