Connect with us

PR Články

Ako si získať zákazníkov? Akadémia cestovného ruchu prichádza s novými školeniami na zlepšenie komunikácie

Published

on

Ako zaujať zákazníka vo vysoko konkurenčnom prostredí, akým je cestovný ruch? Nároky zákazníkov na služby rastú. Ak sú nespokojní, idú inam. Nové školenia Akadémie cestovného ruchu prinášajú inovatívne riešenia, ktorými si zákazníkov nielen získate, ale i udržíte.

Podľa štatistík trpí v súčasnosti oblasť cestovného ruchu nedostatkom kvalifikovaných ľudí. Vzdelávajte a rozvíjajte preto svoj personál.

V našej Akadémii cestovného ruchu sa venujeme trom najdôležitejším oblastiam, na ktorých stojí cestovný ruch. Školíme pracovníkov prvého kontaktu. To sú pracovníci recepcie, barmani, čašníci ale aj chyžné. Teda všetci ľudia, ktorí prichádzajú do prvého kontaktu so zákazníkom vo vašej prevádzke. Od ich prístupu do veľkej miery závisí, či sa zákazník otočí a okamžite odchádza alebo zostane a vráti sa aj nabudúce.

Ďalšou oblasťou, ktorej sa venujeme, je riadenie ľudí a manažment. Naučíte sa, ako si získať a udržať kvalitných zamestnancov, ktorí budú spokojní a motivovaní k vysokým a dlhodobým pracovným výkonom. Využívame najnovšie poznatky z personalistiky a sociálnej psychológie, aby sme naučili personál vzájomne komunikovať a súčasne zvládať krízové situácie aj pri kontakte so zákazníkmi.

Treťou oblasťou našich školení je online marketing. To je podľa nás segment, ktorého potenciál sa v cestovnom ruchu zatiaľ naplno nevyužíva. Preto prinášame najnovšie trendy a paletu možností, ktorými dokáže interný marketér osloviť potenciálnych zákazníkov. Propagácia organizácie a komunikácia so zákazníkom na online úrovni môže byť prvým krokom, ako nielen osloviť nových zákazníkov, ale tiež s nimi budovať vzťah a udržiavať aktívny kontakt.

Naším cieľom je, aby v cestovnom ruchu pôsobili kvalitne vyškolení profesionáli. Preto sú naši lektori odborníci z praxe. Výhodou školení sú nielen teoretické poznatky, ale aj veľký dôraz na praktickú časť.

Využite bezplatné vzdelávanie vďaka Európskej únii. Registrujte sa na školenia Akadémie cestovného ruchu www.akademiacr.sk.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články