Connect with us

Reklama

Ako predať nehnuteľnosť?

Published

on

Nebudeme sa zaoberať tým, či predávať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie alebo na „vlastnú päsť“. Je to na zvážení majiteľov. Otázka skôr znie, ako predať byt, ak je na trhu viacero totožných bytov, či už za rovnakú alebo rôznu cenu. Ako „prinútiť“ kupujúceho, aby sa zameral práve na váš byt?

[singlepic id=11430 w=320 h=240 float=left]Alfa a omega je poriadok, čistota, ústretovosť ku kupujúcemu. Tak ako trhovníci ukladajú a leštia ovocie na trhu, len aby si zákazník vybral ich tovar, tak aj vy musíte svoj byt pripraviť na predaj. Znamená to, že ideálny stav je, ak byt je vyprataný, bez zbytočných vecí, vymaľovaný, kúpeľňa a WC vyčistené bez usadenín a vodného kameňa, v neposlednom rade okná priezračné ako keby ani nemali osadené sklené výplne. Ak je váš byt v takomto stave, ste na najlepšej ceste k predaju. Samozrejme týka sa to aj predávajúcich – majiteľov domov. Títo majú o to ťažšie, že si musia upratať aj v priľahlých stavbách, ako sú garáže, či letné kuchyne. Upravené  záhradky tiež samozrejme pôsobia veľmi pozitívne.

Z vlastných skúseností vám môžeme zodpovedne povedať, že vyčistená nehnuteľnosť sa predá oveľa rýchlejšie, ako zanedbaná. Ak sa vám zdá, že je toho na vás priveľa, naša realitná kancelária Pallas vám zabezpečí kompletné služby vrátane presťahovania, vypratania, vyčistenia a vymaľovania vašich nehnuteľností.

Pallas zabezpečí všetko za vás!

[nggallery id=572]

Autor: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články