Connect with us

Reklama

Vstupenky na Bratislava Hot Serenaders vyhráva…

Published

on

Unikátny orchester Bratislava Hot Serenaders pod vedením trubkára Juraja Bartoša, ktorý sa špecializuje na hot-jazzovú hudbu 20. a 30. rokov, pozýva všetkých svojich priaznivcov na profilový koncert, ktorý sa uskutoční 20. novembra o 19:30 v koncertnej sále Kongresového centra Kúpeľov Piešťany, na Kúpeľnom ostrove.

BratislavaHotSerenaders

Koncert orchestra Bratislava Hot Serenaders v Piešťanoch je súčasťou série koncertov, ktoré sa uskutočnili vo viacerých slovenských mestách vďaka finančnej podpore Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

Spolu so štrnástimi hudobníkmi vystúpi aj dámske vokálne trio Serenaders Sisters a speváci (štýlovo nazývaní „crooneri“) Dodo Kuriľák a Miloš Stančík.

Vyvrcholením večera bude uvedenie Rapsódie v modrom amerického skladateľa Georgea Gershwina, so sólistami orchestra Ladislavom Fančovičom a Pavlom Hoďom. Poslucháči budú mať ojedinelú možnosť počuť túto úchvatnú skladbu v originálnej verzii, ako bola premiérovaná orchestrom Paula Whitemana v roku 1924, keď sólo na klavíri hral samotný Gershwin!

Orchester Bratislava Hot Serenaders patrí medzi svetovú špičku v autentickej interpretácii jazzovej hudby 20. a 30. rokov, dôkazom sú aj pozitívne ohlasy a kritiky z celého sveta. V lete absolvoval tento popredný slovenský jazzový orchester 10 koncertov na turné v Spojenom kráľovstve. Najlepšie skladby hot jazzového repertoire odzneli v mestách od juhu Anglicka (Exeter, Marlborough, Londýn) cez srdce Británie (Birmingham) až po škótsky Edinburgh a Glasgow (po ceste tam si orchester zahral aj s priateľmi z Limehouse Jazz Band v Holandsku).

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na recepciách hotelov v kúpeľoch, v Danubis Health Spa Balnea, v sieti Ticketportal.sk a 1 hodinu pred koncertom v pokladni Kongresového centra.

Jeden z našich čitateľov mool vyhrať dve vstupenky na tento koncert spolu s CD Bratislava Hot Serenaders. Stačilo najneskôr 17. novembra poslať na adresu sutaz@pnyk.sk správnu odpoveď na otázku: „Kto je autorom skladby Rapsódia v modrom?“ 

Správna odpoveď znie: George Gershwin. Šťastie sa tentoraz usmialo na Jozefa Deneša. Gratulujeme!

Viac informácií: https://www.facebook.com/hotserenaders www.serenaders.sk

FB event: https://www.facebook.com/events/539986482771405/

koncertPN_2014_BLUE

(pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články