Vyberte si s nami tú správnu záclonu, aj s jesennou zľavou

Vyberte si s nami tú správnu záclonu, aj s jesennou zľavou

27. septembra 2015 Off Od PNky.sk

Jeseň je neodvratne tu a my budeme čoraz viac času tráviť vo vnútri. Každý z nás sa chce doma cítiť príjemne, a tak možno začínate premýšľať, ako si svoj príbytok zútulniť. Malú zmenu s veľkým efektom zabezpečí napríklad výmena dekoračného textilu. Ako správne vyberať záclony, vám poradíme v nasledujúcom článku.

zacl4Záclony váš interiér zútulnia, dodajú mu eleganciu a štýl. Moderné sú jednoduché voály alebo organza v bielych či smotanových odtieňoch. Na záclonách najlepšie vidno, že nie je biela ako biela, inak pôsobí lesklá a inak matná.

A ako správne odmerať, koľko metrov látky treba na vaše okno? Záleží na uchytení – či bude záclona visieť na garniži na stene alebo na koľajnici na strope, od toho závisí aj dĺžka záclony. Štandardne sa vyrábajú v dĺžkach 290-300 cm. Táto výška sa ale dá upraviť. Šírka sa zasa vypočíta v závislosti od toho, aké riasenie chcete na záclone použiť. Najčastejšie sa používa riasenie v pomere 1:2, ale všetko závisí od vášho vkusu. Zmerať treba nielen samotnú šírku okna, ale započítať aj presah, pretože nepôsobí dobre, ak záclona neprekrýva celú šírku výklenku.

 

zacl5Široký výber záclon na vás čaká v predajni Emaila-in na Záborského ulici v Piešťanoch za Kazačkom, kde vám s výberom poradí skúsený personál. Práve teraz sú pre vás v predajni pripravené aj jesenné zľavy.

PR článok