Názory

Tajné schôdzky v konšpiračnom bahnisku

By 25. januára 2012No Comments

Piešťanom hrozí, že po predčasných voľbách nebudú mať v parlamente žiadneho zástupcu. Nevadí.

[singlepic id=24808 w=320 h=240 float=right]Ministerskí tajomníci ani superposlanci totiž doteraz nedokázali presadiť najzákladnejšie potreby nášho mesta – napríklad urýchliť zmenu dopravného značenia. Vďaka tomu cez Piešťany nezmyselne prechádzajú stovky kamiónov. A ešte dlho budú. Ak nie je možné z diaľnice odstrániť pár dopravných značiek, oprava Krajinského mosta za 2 milióny eur nemá šancu. A južný obchvat je rovnaké sci-fi ako luxusný rezort, aquacentrum a prístav pre jachty na ľavom brehu Váhu.

Volebných zástupcov v samospráve môžeme vďaka osobnému kontaktu dokopať aspoň k akej-takej aktivite. Na štátnu moc nemáme dosah.

Pomôžu len tajné schôdzky v konšpiračnom bahnisku. Ministrom ponúkneme to najlepšie čo doma máme. Aj tak sú v tom až po krk. Namiesto koly dostanú vajcovku a našou tajnou zbraňou bude Moravianska venuša. Takto priložia ruku k dielu aj susedné obce z nášho regionálneho združenia cestovného ruchu. Mocipánom sa tu natoľko zapáči, že z južného obchvatu spravia tunel. Aby nám nešpatil Sĺňavu.

Autor: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972