Connect with us

Názory

Piešťanci spia. Potom budú nadávať, že tu skapal pes

Published

on

Zostávajú už len dva dni a mladým ľuďom hrozí, že peniaze na výstavbu adrenalínového centra nedostanú.

[singlepic id=17063 w=320 h=240 float=left]Hlasovanie je pritom podobne jednoduché ako v súťaži o rekonštrukciu kultúrnych pamiatok, ktorú vďaka aktivite obyvateľov Piešťan vyhrali sochy antických bohov pred hotelom Thermia Palace. Aj vtedy sa spojili všetky regionálne médiá a presviedčali svojich čitateľov i divákov, aby hlasovali. Podarilo sa. Sochy získali 3 645 hlasov. Centrum, ktoré chce skvalitniť trávenie voľného času najmä mladým a aktívnym ľuďom, má dva dni pred koncom súťaže takmer o 3-tisíc hlasov menej. Aj preto za ostatnými projektmi zaostáva.

Advertisement
Hello GPT

Druhý raz Piešťanci presvedčili o svojej občianskej angažovanosti vtedy, keď vyzbierali 267 starých mobilov. Bola to tretina z toho čo sa podarilo vyzbierať spoločnosti Orange po celom Slovensku. Súťaž sme nevyhrali, ale špeciálna cena za výnimočnú aktivitu je o to hodnotnejšia.

Pri pohľade na tieto vynikajúce výsledky by sa mohlo zdať, že peniaze na lezeckú a boulderingovú stenu, krytý skate park a prekážky pre korčuliarov i bikerov budú oveľa väčším lákadlom.

Advertisement
Hello GPT

Nie sú. Piešťanci spia a potom budú nadávať, že tu skapal pes. Je možné, že viacerí z nás hlasovali za iné projekty na západnom Slovensku, ale určite sa nájde ešte množstvo tých, ktorí nehlasovali vôbec. Práve oni môžu pomôcť získať pre svoje mesto peniaze na Adrenalínové centrum.

Hlasujte, pomôžete postaviť adrenalínové centrum

Advertisement
Hello GPT

Autor: Martin Palkovič

REKLAMA

Advertisement
Hello GPT

Advertisement
Hello GPT

Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články