Dobrodružstvo s Jančiči môžete zažiť aj v Piešťanoch. V sobotu 7. apríla zavíta do Piešťan Jančiči a jej kamaríti Brumko a Chlpáčik. Príďte sa spolu s nimi naučiť niečo nové, zaspievať si a zatancovať.

Jančiči miluje zázraky – deti. Preto sa rozhodla, že im bude robiť radosť a  ukáže im  svoj svet snov, v ktorom zažíva tie najúžasnejšie dobrodružstvá. Na ceste za dobrodružstvom spoznávajú deti s Jančiči dary zeme, zaspievajú a zatancujú si, ale hlavne zažijú veľa zábavy. Príďte spoznať Jančiči a jej kamarátov medveďa Brumka a psíka Peťka Chlpáčika.

Dobrodružstvo s Jančiči sa uskutoční 7.4. 2018 o 17:00 na Malej scéne v MsKS na ulici A. Dubčeka v Piešťanoch. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

S Jančiči sme pre vás pripravili taktiež malú súťaž. Odpovedzte do štvrtka 5. apríla na email redakcia@pnky.sk na otázku „Koľko piesní je na debutovom CD Jančiči?“ a jeden z vás získa tri vstupenky na predstavenie v Piešťanoch. Správnu odpoveď určite nájdete na webovej stránke Jančiči a jej kamarátov.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972