Zažite dobrodružstvo s Jančiči

Zažite dobrodružstvo s Jančiči

31. marca 2018 Off Od PNky.sk

Dobrodružstvo s Jančiči môžete zažiť aj v Piešťanoch. V sobotu 7. apríla zavíta do Piešťan Jančiči a jej kamaríti Brumko a Chlpáčik. Príďte sa spolu s nimi naučiť niečo nové, zaspievať si a zatancovať.

Jančiči miluje zázraky – deti. Preto sa rozhodla, že im bude robiť radosť a  ukáže im  svoj svet snov, v ktorom zažíva tie najúžasnejšie dobrodružstvá. Na ceste za dobrodružstvom spoznávajú deti s Jančiči dary zeme, zaspievajú a zatancujú si, ale hlavne zažijú veľa zábavy. Príďte spoznať Jančiči a jej kamarátov medveďa Brumka a psíka Peťka Chlpáčika.

Dobrodružstvo s Jančiči sa uskutoční 7.4. 2018 o 17:00 na Malej scéne v MsKS na ulici A. Dubčeka v Piešťanoch. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

S Jančiči sme pre vás pripravili taktiež malú súťaž. Odpovedzte do štvrtka 5. apríla na email redakcia@pnky.sk na otázku „Koľko piesní je na debutovom CD Jančiči?“ a jeden z vás získa tri vstupenky na predstavenie v Piešťanoch. Správnu odpoveď určite nájdete na webovej stránke Jančiči a jej kamarátov.

PR