Connect with us

Kultúra

Základná umelecká škola chystá koncert klavírneho oddelenia

Published

on

Základná umelecká škola pripravuje na 15. februára koncert študentov klavírneho oddelenia Hudobného odboru. Talentovaní klaviristi odohrajú skladby od takých velikánov akými sú Gilbert De Benedetti, Franz Emonts, Martha Mier, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Jean Phillip Rameau a ešte od mnohých ďalších, nebudú však chýbať ani ich vlastné skladby. Vystúpenie sa začne o 17.00 v priestoroch Kursalonu.

Zimný koncert_resize

Program koncertu:

Advertisement
Hello GPT

Juraj Pašák z triedy Renáty Polonskej
Martin Vozar: Zimná nálada, Snehová vločka

Ema Sedmáková z triedy Martiny Figurovej
Gilbert De Benedetti: Au clair de la Lune

Advertisement
Hello GPT

Sára Noščáková z triedy Martiny Figurovej
Franz Emonts: Kráľ Dagobert

Mia Danišková z triedy Márie Marcinkovej
PŠ Martha Mier: Vejúce sa vŕby
Vlastná skladba: Ľadová ruža

Advertisement
Hello GPT

Filip Paľaga z triedy Larisy Krivoščekovej
Ludwig van Beethoven: Téma z 5. symfónie c mol

Ivan Bielesch z triedy Soni Piovarčiovej
Dve detské jazzové skladby

Advertisement
Hello GPT

Ela a Ivan Bieleschoví z triedy Soni Piovarčiovej
4-ručne Cornelius Gurlitt: Ranný hráč

Michaela Svobodová z triedy Tatiany Váryovej
Ilona Jurníčková: Labutia pieseň
Piano Blues

Advertisement
Hello GPT

Eliška Rusnáková z triedy Márie Marcinkovej
Pam Wedgwood: Boogie

Anna Marinovová z triedy Larisy Krivoščekovej
F. Blangini: Arietta
J. Strauss: Na krásnom modrom Dunaji

Advertisement
Hello GPT

Ema Gáliková, Alica Masaryková z triedy Larisy Krivoščekovej
4-ručne Gaetano Donizetti: Barkarola z opery Nápoj lásky

Monika Halandová z triedy Kataríny Čermákovej
Jean Phillip Rameau: Andantino g mol
Julius Fučík: Pochod gladiátorov

Advertisement
Hello GPT

Tamara Adamovičová Sophia Zoja Bakitová z triedy Renáty Polonskej
4-ručne Blatný: Tanec bábiky

Nina Džambazovič z triedy Renáty Polonskej
Burgmuller: Nevinnosť, Pôvab, Potôčik

Advertisement
Hello GPT

Hana Zigová z triedy Larisy Krivoščekovej
Francis Lai: Love story
Yoshinao Nakada: Dance of Aborigines

Sára Kováčová z triedy Larisy Krivoščekovej
J. Horner: Téma z filmu Titanic

Advertisement
Hello GPT

Hana Zigová, Laura Sovová z triedy Larisy Krivoščekovej
Ludwig van Beethoven: Turecký pochod

Lucia Budkeová z triedy Márie Marcinkovej
Eugen Suchoň: Muzikanti s gajdošom

Advertisement
Hello GPT

Laura Kojdová z triedy Márie Marcinkovej
Glinka: Variácie na ruskú ľudovú pieseň

Karolína Krommelová z triedy Márie Marcinkovej
G. Lange: Blumenlied

Advertisement
Hello GPT

Lívia Žitňanská Kristína Anyalaiová z triedy Renáty Polonskej
4-ručne Pavel Malý: Ragtime

Pavol Klein z triedy Renáty Polonskej
Spiritual Nobody knows

Advertisement
Hello GPT

Lívia Žitňanská z triedy Renáty Polonskej
Ľudo Kuruc: Pozdrav Chopinovi

Kristína Anyalaiová z triedy Renáty Polonskej
Tibor Frešo: Miniatúrna suita, 1. a 2. časť

Advertisement
Hello GPT

Barbora Maronová a Michal Oravec z triedy Kataríny Čermákovej, 4-ručne
Darius Milhaud: Brasiliana zo suity Scaramouch

-red/Zdroj: Základná umelecká škola Piešťany/Foto: archív-

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články