Whiskyho cestovateľské kino zajtra o Kamerune

Whiskyho cestovateľské kino zajtra o Kamerune

23. marca 2015 Off Od PNky.sk

Spevák kapely Slobodná Európa a cestovateľ Whisky, príde štýlom, sebe vlastným, opäť porozprávať Piešťancomo svojich zážitkoch na dobrodružných výpravách po nie veľmi známych oblastiach. Whiskyho cestovateľské kino, tentoraz o Kamerune, sa uskutoční už zajtra – v utorok 24. marca o 19,00 h v Kursalone.

10959829_10205934261810747_1033932644509271389_n

Odľahlé horské kráľovstvá, tropické západoafrické pralesy, Pygmejovia, šamani, šimpanzy, ale aj pouličné grily , obrovská metropola Douala či ľudoprázdne pláže Guinejského zálivu…aj o tom bude reč na Whiskyho cvestovateľskom kine o Kamerune.

Spevák kapely Slobodná Európa Whisky, sa po dlhých rokoch cestovania po odľahlých kútoch piatich kontinentov rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje mnohé zážitky a fotografie zo svojich výprav. Na svojich cestách Whisky navštívil 63 krajín, v ktorých sa zameriaval najmä na odľahlé oblasti s atraktívnymi prírodnými scenériami, zachovalými pôvodnými etnikami a kultúrami, bez turistického ruchu, ktoré často preskúmaval na motorke, na ktorej prešiel po cestách – necestách viac ako 20 000 km. Za všetky oblasti, ktoré navštívil môžeme len tak námatkovo spomenúť napríklad Indiu (ktorú navštívil 13 krát..), Nepál (kde niekoľkokrát, sám bez nosíčov, absolvoval pešie pochody cez Himaláje dlhé viac ako 500 km, cez sedlá vo výškach viac ako 55OO m.n.m.), Venezuelu, Laos, Kamerun, Indonéziu,Vietnam, Borneo, Peru, Sumatru, Austráliu,Čínu, Bolíviu, Filipíny, Afganistan, Kambodžu, Sulawesi, Chile, Maroko, Ladakh, Sikkim a mnohé ďalšie. Jeho dlhoročné skúsenosti filmového kameramana naznačujú profesionálnu úroveň fotografií…

Whiskyho cestovateľské kino sa uskutočňuje v mnohých slovenských mestách formou posedení, na ktorých spevák osobne premietne fotografie a porozpráva zážitky z jednotlivých výprav. Priestor dostanú samozrejme aj otázky divákov.

PR

REKLAMA

banner-marec01