KoktailKultúra

Výstava vedeckej hračky v Piešťanoch už len do konca marca

By 23. marca 201124 marca, 2011No Comments

Ste za to, aby sa vaše deti pri hre aj niečo naučili. Chcete aby chápali princípy fyzikálnych javov a zákonov. V priestoroch klubu Orbis v budove základnej školy E.F.Scherera je do konca marca sprístupnená výstava Špirála Vedecká hračka. Ak ste na predchádzajúce dve otázky odpovedali áno, tak neváhajte.

Výstavu realizovalo občianske združenie Vedecká hračka z Banskej Bystrice. Jeho cieľom je rozvíjať voľnočasové záujmové technické aktivity detí a mládeže. Výstava v Piešťanoch sa zameriava na špirálu, pričom tá je prezentovaná vo všetkých jej podobách. Zaujímavosťami výstavy vás prevedie jej komisárka Ing. Beáta Puobišová.

[youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=wS0PudBg7vc[/youtube] [youtube width=“450″ height=“300″]http://www.youtube.com/watch?v=neLHeHAQbi8[/youtube]

Výstava je prístupná v klube Orbis Slovakia v budove základnej školy E.F.Scherera (vstup zboku, kúsok za vstupom do MŠ) v pondelok až piatok od 9.00 h do 16.00. Vstupné je 0,7 eur a je taktiež možné použiť kultúrne poukazy.

 

[nggallery id=576]

Autor: db Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto agency

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972