Festival Vrbovské Vetry 2020 zverejňuje prvých potvrdených účinkujúcich a spúšťa predpredaj. 4.7.2020 sa vo Vrbovom uskutoční už štrnásty ročník Vrbovských Vetrov. Zo zatiaľ potvrdených interpretov možno spomenúť napríklad silné domáce mená ako Para, Bijou Terriér, či Medial Banana, legendárnu českú speváčku Janu Kratochvílovú, poľské folk-punkové zoskupenie Haňba, či skvelých Funny Fellows, s ktorými pocestujeme v čase na začiatok 20-teho storočia.

Samozrejmosťou budú aj festivalové klasiky ako Chikilikitua, Vrbovskí Vítazi, či Karpatské Chrbáty. Festival bude rozšírený aj o zónu pre deti a prvýkrát v histórii bude program začínať už o desiatej ráno. Kompletný zoznam účinkujúcich a sprievodného programu bude včas zverejnený, ale určite nebude núdza o ďalšie zaujímavé mená a  vtipné momenty.

Veľkou zmenou prejde aj festivalová gastro zóna, v ponuke bude široká ponuka piva, vrátane pivných špeciálov z dielne pivovaru Urpíner ako aj špeciálny stánok pre abstinentov, z ktorého bude mať iste najväčšiu radosť otec festivalu Braňo Jobus. Minulosťou sa stane aj festivalová mena Vrbovský Vrb. Novinkou bude triedenie odpadu priamo na mieste o ktoré sa postará NATUR-PACK.

Zahrievacie zimné kolo Vetrov môžete zažit už v tento štvrtok 19.12. v bratislavskom klube Randal, kam zavítajú Karpatské Chrbáty, Kniha Jobusova ako aj nová tvár na scéne domovského mesta Vrbovských Vetrov, kapela MADratz. Táto akcia bude mať reprízu o deň neskôr aj v Novom Meste nad Váhom v klube Blue Note.

Vstupenky je možné do Vianoc na nasledujúci ročník festivalu kúpiť s výraznou zľavou.

TS

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972