Vojtech Hank predstaví prierez fotografickej tvorby

Vojtech Hank predstaví prierez fotografickej tvorby

24. novembra 2015 Off Od PNky.sk

Výstavu, ktorá mapuje fotografickú tvorbu Piešťanca Vojta Hanka od čiernobielych fotografií zo 70-tych a 80-tych rokov až po veľkoplošné farbené fotografie zo súčasnosti otvoria už dnes, v utorok 24. novembra o 17-tej hodine v galérii Fontána.

„Som rád, že mi MsKS umožnilo v galérii Fontána prezentovať moju tvorbu a verím, že vernisáž výstavy v utorok 24. 11. 2015 o 17.00 bude príležitosťou sa s Vami osobne stretnúť,“ pozýva na slávnostné otvorenie autor a dopĺňa: „Okrem niektorých fotografií už na verejnosti prezentovaných, som pri tejto príležitosti pripravil aj nové fotografie  – doposiaľ nezverejnené.“ Vstup na vernisáž i výstavu je voľný a fotografie Vojtecha Hanka si návštevníci budú môcť pozrieť do 14. decembra.
dsc07139Piešťanec Vojtech Hank pracovne pôsobí v Inštitúte výchovy a vzdelávania a fotografii sa venuje s entuziazmom už dlhé desaťročia. Je aktívnym členom Piešťanského fotoklubu už od jeho založenia v roku 2005. Ako fanúšik džezu svojimi fotografiami pravidelne mapuje dianie na jazzovej scéne nielen v Piešťanoch.

-inf-, foto: V. Hank