Vypredaný Dom umenia zažil v piatok 9. októbra netradične poňatý večer so spevákom Ivanom Táslerom a IMT Smile. Show, ktorú predviedli bola plná akustických verzií piesní z bohatého repertoára kapely, ale zároveň to nebol len koncert. Celý večer bol moderovaný, priestor dostali divácke otázky a okrem potlesku sa z publika často ozýval aj smiech. V úvode koncertu si diváci odskúšali ako ticho dokážu byť a či je okrem zvuku po dopade plastovej fľaše počuť aj špendlík. V rámci vystúpenia pokrstila skupina svoje výberové CD s názvom “IMT Smile – ACOUSTIC BEST“.

IMG_3599_resize

 

„Počas koncertu budete môcť dávať kapele otázky. Naozaj v rozhovoroch sa píše všeličo možné, ale vy to môžete posunúť niekam úplne inam a niekam absolútne ďalej. Už som počul smiech, tak poprosím, žiadne nejaké provokačné otázky, žiadne otázky, ktoré by boli príliš na telo alebo drsné. My si tu dnes chceme navzájom odovzdávať dobrú energiu a poviem vám, že keď rozhodíte muzikanta nie je to veľmi dobré,“ povedal v úvode večera moderátor.

IMG_3675_resize

Ivan Tásler a skupina IMT Smile odohrali na koncerte prierez svojím bohatým repertoárom. Od ich prvého albumu Klik – klak ubehlo už 19 rokov a v zostave sa vystriedali viacerí vynikajúci hudobníci medzi inými Martin Migaš, Peter Bič či Katarína Knechtová. Divácke otázky sa týkali rôznych tém a jeden z fanúšikov sa napríklad zaujímal o to, či kapela nechystá vernostné karty, ktoré by po absolvovaní určitého počtu vystúpení oprávňovali na vstup zadarmo – on bol na koncerte tento rok už ôsmy krát.

-lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972