Od 18. až do 20. júla sa Beckov premení na najčarovnejšie miesto rozprávkovej atmosféry, pohody a nezabudnuteľnej zábavy. Kúzlo pradávnych časov bude dýchať po tieto dni z každej jeho uličky.

beckov1

Legendárne Beckovské Slávnosti sú späť. Aj tento rok sa v jednom z najmalebnejších kútov Slovenska predvedú Bludní rytieri na hrdých tátošoch. Okrem populárnej lukostreľby a ukážok dobovej kuchyne, budete môcť zhliadnuť i čerstvú novinku – Ženskú vojnu. Najlepší remeselnícki majstri prekvapia svojimi umeleckými kúskami. Majstrovstvá sveta v hode vidlami Vidlomet sú už domácou tradíciou. V  D. A. S. Aréne sa môžete tešiť na množstvo diskusií, premietania alebo prezentácií na aktuálne i neobyčajné témy.

Nemenej zaujímavou témou budú včely a ich nezanedbateľné miesto v našom živote. Liečenie medom, peľom, propolisom i ďalšie dôležité informácie. Detská zóna Kubík je každoročne vysnívaným rajom pre všetkých nezbedných šarvancov. Skákajúci hrad, šmykľavka, trampolína, maľovanie na tvár vyčaria tie najkrajšie úsmevy na tvárach vašich ratolestí.

Aká by to bola zábava bez hudby? V Beckove sa už pravidelne objavujú tie najlepšie kapely a interpreti z domácej scény. Toto leto tomu nebude inak. Struny na gitarách rozozvučia Gladiátor a Arzén. Zuzana Smatanová je zárukou príjemnej pohody pre všetky vekové kategórie. Mladším dobre padne záplava kolísavých rytmov v podaní talentovaného objavu Medial Banana. Od susedov k nám zavíta legendárny Banjo Band Ivana Mládka. V nedeľu sa potešia aj skôr narodení . O zábavu sa postarajú nesmrteľní Drišľak a Senzi Senzus.

Text: Tlačová správa

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972