Kultúra

Truck aréna predstavuje hudobnú časť, vystúpia aj Tina a Ego

By 22. apríla 2012No Comments

Organizátori podujatia D.I.L.A.N. Truck aréna zverejnili mená hudobníkov, ktorý 15. a 16. júna vystúpia v autocampe Lodenica v Piešťanoch. 

[singlepic id=1004 w=320 h=240 float=left]D.I.L.A.N. Truck aréna je okrem množstva ťahačov a súťaží známa kvalitným hudobným programom. K tomu určite prispejú aj hudobné skupinky, a preto sa budeme veľmi tešiť na slová piesní, ktoré zaznejú priamo z úst členov týchto kapiel. Návštevníci podujatia sú zvyknutí na dobrý hudobný program s vystúpeniami hudobných skupín a interpretov na jednom mieste – v autocampe Lodenica v Piešťanoch. D.I.L.A.N. Truck aréna bude plná hudobných skupín a účinkujúcich, ktorí určite potešia uši všetkých návštevníkov. A preto prinášame mená účinkujúcich z hudobnej časti.

Ktorý návštevník by sa netešil na známy Bukasový masív a jeho speváka Imra Dugoviča? V piatkovom hudobnom programe ďalej vystúpia kapely z okolia Piešťan a to: Slniečko, Neznámi, Vrbovskí víťazi, Karpatské chrbáty a Black Diamond. Celé podujatie v sobotu rozospieva a pobaví známy showman Ivan Mládek. K hlavným ťahákom bude určite patriť obľúbená tohtoročná zlatá slávica Tina, ktorá zaspieva spolu s Egom. Tešiť sa môžete tiež na niekoľkonásobnú slovenskú slávicu Zuzana Smatanovú.

To všetko, a samozrejme ešte omnoho viac, napríklad vaša obľúbená súťaž o Miss mokré tričko alebo polnočné prekvapenie pre pánov, na vás čaká na už 12. ročníku D.I.L.A.N. Truck arény v piatkovom a sobotňajšom hudobnom programe.

Text: ts

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972