Kultúra

Tematín pozýva na Noc hradných zrúcanín

By 17. augusta 201220 augusta, 2012No Comments

Záujmové združenie Zachráňme hrady pozýva milovníkov histórie a legiend na hradné zrúcaniny, ktoré si zachovali svoje čaro a charizmu a vďaka združeniu sa pracuje na ich obnove a záchrane. Noc hradných zrúcanín sa uskutoční už v sobotu 18. augusta.

[singlepic id=33949 w=320 h=240 float=right]Do projektu Noc hradných zrúcanín sa zapojili hrady: Brekov, Lednica, Kamenica, Lietava, Považská Bystrica, Revište, Sklabiňa, Šariš, Tematín, Šebeš, Vinné, Kapušany, Blatnica, Jasenov, Šášov a Slanec. Každý hrad má svoj vlastný program.

Na Piešťanom najbližšej zrúcanine hradu Tematín pripravili organizátori atraktívne nočné osvetlenie, pozorovanie nočnej oblohy a občerstvenie pre všetkých odvážlivcov, ktorí v noci na hrad prídu. Ich povinnou výbavou by mala byť baterka alebo čelovka a hlavne pevná obuv.

„Bude to o strachu a Vašej predstavivosti, zvukoch a zmyslových podnetoch. O všetko ostatné sa postarajú vaše mysle. Deťom a slabším povahám odporúčame účasť zvážiť, pretože domov pôjdete nočným lesom plný strašidelných predstáv,“ odkazujú organizátori návštevníkom.

-inf-

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972