Connect with us

Kultúra

Szidi Tobias zaspieva vo Fontáne do vetra

Published

on

Chcete si užiť skutočne výnimočné hudobné vystúpenie? Ak áno, tak si nenechajte ujsť koncert šansoniérky Szidi Tobias v kine Fontána v piatok 6. mája o 19:00 hod.

[singlepic id=12866 w=320 h=240 float=left]Ojedinele talentovaná herečka a speváčka vydala svoj doteraz najlepší album Do vetra a so svojou rovnomennou šnúrou koncertov bude hosťovať aj v Piešťanoch. Päť členný orchester a jej zastretý chrapľavý hlas spraví na koncerte atmosféru, akú z CD nezažijete. Autor hudby Milan Vyskočáni si dal naozaj záležať, o čom sa môžete presvedčiť na vlastné uši. Szidi je šansoniérkou dušou aj telom a dušu majú i jej skladby bravúrne otextované po slovensky, česky i maďarsky. Každý, kto hľadá v hudbe umenie si na jej koncerte určite príde na svoje.

Advertisement
Hello GPT

Lístky na koncert si môžete zakúpiť za predpredajovú cenu 10 € v reštaurácii Blue´s v Piešťanoch, v Piešťanskom informačnom centre, v kine Fontána v Piešťanoch, alebo si ich môžete rezervovať cez internet na www.bonbouquet.sk. V deň koncertu sa bude dať lístok kúpiť v KSC Fontána za 12 €.

 

Advertisement
Hello GPT

SÚŤAŽ

Pre čitateľov portálu PNky.sk sme v spolupráci s organizátormi pripravili súťaž o dve vstupenky. Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku: Koľko skladieb v češtine sa nachádza na novom albume Szidi Tobias Do vetra?

Advertisement
Hello GPT

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme dvoch čitateľov, ktorí dostanú lístok zdarma. Odpovede zasielajte na email redakcia@pnky.sk do stredy 4. mája do 18:00 h. Nezabudnite uviesť telefonický kontakt, aby sme vás mohli informovať o výhre a dohodnúť spôsob prevzatia vstupenky.

[youtube width=“516″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=s7MSfKgID3w[/youtube]

Advertisement
Hello GPT

 

Autor: sd

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články