Slniečko zahrá v Sokolovciach, ale nie v blázinci

21. mája 2012 Off Od

Kombinácia rocku, folku, punku, prvky world music a osobité texty zaznejú v obci, ktorá je dejiskom jedného z najväčších hitov kapely. Ty skončíš v Sokolovcách v blázinci zahrá a zaspieva partia okolo Petra Remiša 9. júna v Budvar Aréne.

[singlepic id=29374 w=320 h=240 float=right]Kapela sa počas takmer tridsiatich rokov svojho fungovania stala skutočnou legendou a o dobre naladených fanúšikov nemá núdzu. Často sa stáva, že kto zaváha sa na ich koncert ani nedostane. Zvyčajne je totiž vypredané.

Lístky sú v predpredaji už teraz. Stoja 3 eurá a zoženiete ich na Obecnom úrade v Sokolovciach, v Saint Tropez bare na ratnovskej strane Sĺňavy a samozrejme v Budvar Aréne v Sokolovciach.

Budvar Aréna, kde sa koncert uskutoční, sa môže pochváliť špeciálnym výčapným zariadením, ktoré zaručuje najlepšiu kvalitu piva. Čapujú 10 a 12 stupňový Budějovický Budvar. Koncert bude na terase, kde môžu fanúšikovia Slniečka ochutnať klobásky pečené na čiernej variante tohto piva. Labužníkov poteší aj dobrý guláš.

Pozrite si archívne video Ty skončíš v Sokolovcách v blázinci:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=awAZosgiybY[/youtube]

(pr)