Kultúra

Rytmus bude hviezdou Truck arény

By 9. júna 2013No Comments

Návštevníci podujatia Truck aréna, ktoré sa uskutoční v Autocampe Lodenica od 14. do 15. júna si budú môcť vychutnať hudobný program plnými dúškami. Sobotnú časť podujatia ozvláštni koncert súčasnej veľkej slovenskej hviezdy.

Okrem neho na podujatí zahrajú skupiny Hex, Senzus, Bukasový masív, Žobráci, Kredenc, Black Diamond, The Downhill, Wild People. Návštevníci sa tiež môžu tešiť na známeho českého herca a speváka Josefa Laufera. Sobotným programom ich bude sprevádzať moderátor Michal Hudák.

Zaujímavým spestrením sprievodného programu budú RC modely truckov, ktoré si našli veľkú popularitu u malých i veľkých návštevníkov podujatia. Minulý rok sa kemp Lodenica rozrástol o niečo nového a atraktívneho z teamu RC Auta Hobby Klub Kobylí. Boli to naozaj skvosty, nakoľko sa jedná o produkty luxusnej nemeckej značky Scale Art, ktorá distribuuje svoje luxusné modely ako spracovaním, tak i cenovo pre vyhlásené značky ťahačov Mercedes Benz a MAN. Ako novinku tento rok návštevníci uvidia RC Scania T 580 V8 tandem súprava s maľbou airbrush motív Pearl Harbor  a od skutočného ho nebudete môcť takmer rozoznať.

Text: Tlačová správa

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972