Pozývame všetky vekové kategórie na tradičné, aj menej tradičné vystúpenia pouličných umelcov, ktoré sa uskutočnia v rámci piateho ročníka Street ART festivalu v sobotu 1. augusta od tretej popoludní v centre a v širšom centre mesta Piešťany.

„Tohtoročný festival sa rozširuje z hrania na ulici aj do partnerských kaviarní a reštaurácií, aby si návštevníci mohli vychutnávať vystúpenia umelcov spolu s osviežujúcimi nápojmi a chutným jedlom. Zároveň takto chceme urobiť centrum farebnejšie a predstaviť pre návštevníkov mestské (urban) umenie,“ vysvetlil organizátor podujatia Branislav Galo z Urban Tone.

Hlavným účinkujúcim tohtoročného festivalu je Divadlo Haaf Zuzany Haasovej, ktoré zahrá v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku divadelné predstavenie pre deti s názvom Odvážny Zajko.

Zuzana Haasová taktiež vystúpi so svojou pouličnou show Cirkus Romána.

Ďalšími headlinermi Street ARTu sú „Balkan, Gipsy, Klezmer dychovka” Circus Problem z Českej republiky, funk-rocková Nora Carusso z Nového Mesta nad Váhom, Chór Vážskych Muzikantov z Trenčína alebo trnavská kapela Gemini-Irish Music.

„Tradične, okrem oficiálneho programu, sme pripravili aj tri pouličné zóny ZAHRAJ SI, kde môžu vystúpiť a použiť aparatúru alebo elektrickú prípojku neohlásení pouliční umelci,“ dodal B. Galo.

Celý program festivalu je zverejnený na www.urbantone.sk.

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972