AktualityKultúra

Piešťanskí fotografi pozývajú na siedmu klubovú výstavu

By 1. júna 2012No Comments

Členovia Piešťanského fotoklubu predstavia svoje diela verejnosti v rámci siedmej klubovej výstavy už v nedeľu 3. júna. Vernisáž sa uskutoční o 18:30 h vo Frapperii Kursalonu.

Piešťanskí nadšenci fotografie predstavujú svoju tvorbu tradične v mesiaci júni a vernisáž je súčasťou otvorenie letnej kúpeľnej sezóny. Piešťanský fotoklub má v súčasnosti tri desiatky členov z radov amatérov i fotografických profesionálov. Každý z nich má právo vystavovať na klubovej výstave a tak sa môžete tešiť na rozmanitú mozaiku fotografických pohľadov v podobe piatich desiatok fotografií.

[singlepic id=30372 w=500 h=500 float=center]

Piešťanský fotoklub
Od jesene 2005 sa vo Frapperii KURSALON začali, z iniciatívy niekoľkých bývalých členov Fotoklubu pri Mestskom kultúrnom stredisku v Piešťanoch, schádzať piešťanskí priaznivci dobrej fotografie. Piešťanský fotoklub je občianskym združením priateľov dobrej fotografie, ktorí sa verejnosti prezentovali prvou spoločnou výstavou „Znovuzrodenie piešťanského fotoklubu“ vo Frapperii KURSALON v apríli 2006. Toto združenie sa v svojej činnosti čiastočne snaží nadviazať na aktivity Fotoklubu pri MsKS, ktorý zanikol v roku 1993, ale vychádza aj z poznania súčasnej činnosti iných fotoklubov. Okrem spoločných klubových výstav vo Frapperii KURSALON vystavujú členovia fotoklubu, víťazi súťaží organizovaných Piešťanským fotoklubom a i iných hostí. Fotoklub sa pravidelne stretáva vo Frapperii KURSALON v každý druhý utorok v mesiaci. Na svojich stretnutiach členovia zväčša diskutujú nad svojimi novými fotografiami v papierovej, alebo elektronickej podobe. Stretnutia sú otvorené aj novým záujemcom, ktorí majú radi fotografiu a neboja sa svoje kreatívne fotografie ukázať aj iným fotografom, alebo sa chcú len tak oboznámiť s tým, čo sa v piešťanskej fotografii pripravuje.
Autor: inf

REKLAMA

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972