Paralelity môžete vidieť aj v Piešťanoch –  od dnes

Paralelity môžete vidieť aj v Piešťanoch – od dnes

8. januára 2019 Off Od PNky.sk

V Piešťanoch budete môcť vidieť výstavu Paralelity. Zastávka v kúpeľnom meste bude už druhou prezentáciou tohoto projektu. Vernisáž sa bude konať v utorok, 8. januára 2019, o 17.00 hod. v Kultúrno-spoločenskom centre Fontána.

Okrem možnosti byť účastníkmi vernisáže tejto jedinečnej výstavy, ktorá predstavuje zaujímavo spracované portréty 26 úspešných slovenských športovcov a parašportovcov čaká na vás aj stretnutie s viacerými z nich.

Do projektu sa zapojili: cyklisti Peter Sagan a Jozef Metelka, atlét roka 2017 Ján Volko, futbalista Marek Hamšík, hokejista Marian Hossa, biatlonistka Anastasia Kuzminová, tenistka Dominika Cibulková, tenisti Dominik Hrbatý a Marek Gergely, lyžiarky Veronika Zuzulová a Petra Vlhová, kulturista Štefan Havlík, strelkyne Zuzana Rehák Štefečeková, Danka Barteková i paralympionička Veronika Vadovičová, stolný tenista Ján Riapoš a ďalší.

Ambasádorom projektu je Marek Machata – držiteľ ocenenia Krištáľové krídlo 2017 v kategórii Filantropia. Projekt podporili Slovenský olympijský výbor a Slovenský paraolympijský výbor.

Výstava obrazov sa nesie v duchu motta: „ak chceš, tak môžeš“ a má snahu byť inšpiráciou a impulzom pre zdravých aj hendikepovaných a to nielen športovcov.
TS