Connect with us

Kultúra

Ovplyvnili celú generáciu, teraz prídu do Piešťan

Published

on

V Elektrárni Piešťany predstaví svoju tvorbu medzinárodná zostava hudobníkov – spolužiakov z Berklee College of Music. John Shannon, Dan Brantigan, Oskar Rózsa a Martin Valihora zahrajú skladby z projektov Waking Vision, Dan Brantigan Quartet a Universal Cure v pondelok 25. septembra 2017. Začiatok koncertu je o 19.30 hodine.

Pred prázdninami mal Martin Valihora v Elektrárni Piešťany úspech s projektom Ovsepian/Camarda/Valihora Trio. V septembri sa sem vráti s trojicou ďalších hudobníkov, s ktorými sa stretol počas štúdií v Bostone. Mená Shannon, Brantigan, Rózsa a Valihora sú v spojení s unikátnym priestorom starej elektrárne prísľubom nezabudnuteľného hudobného zážitku.

Setlist bude zložený zo skladieb, ktoré vznikli v rámci spolupráce týchto muzikantov na projektoch ako Waking Vision, Dan Brantigan Quartet a Universal Cure. Tie zanechali nie len medzi slovenskými fanúšikmi silnú stopu. Počas svojho pôsobenia v rokoch 2001-2009 ovplyvnili spolužiaci z Berklee celú generáciu hudobníkov. Koncert tejto zostavy je preto splnením snov mnohých milovníkov dobrej hudby.

Advertisement
Hello GPT

John Shannon (gitara), Dan Brantigan (trúbka), Oskar Rózsa (basgitara) a Martin Valihora (bicie) zaznejú v Elektrárni Piešťany v pondelok 25. septembra 2017. Koncert začína o 19.30 h. Vstupenky sú k dispozícii cez ticketportal.sk.

-TS Elektrárňa Piešťany-

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články