Kultúra

NY look a spievané šepkané yeah, yeah McClouda

By 9. novembra 201111 novembra, 2011No Comments

Existujú vraj speváci, ktorí do yeah, yeah, yeah dokážu dostať viac emócií ako iní do celej skladby. Líder skupiny Paramount Styles – Newyorčan, žijúci vo Viedni, Scott McCloud k nim patrí. Jeho „chrapľák“ si budete môcť vypočuť už čoskoro – 16. novembra v Art Jazz Gallery Kursalon.

[singlepic id=21852 w=320 h=240 float=right]Koncert pod taktovkou agentúr Shramot a Tématic začne o 19,30 h, ako predskokani vystúpia alternatívno – rockoví JOYRIDE + GUEST a potom už bude klubové pódium patriť indie rocku v podaní kapely Paramount Styles.

PS založil gitarista a spevák Scott McCloud ako akustické pokračovanie legendárnej gitarovej skupiny Girls Against Boys, ktorá patrila v 90-tych rokoch k najdôležitejším predstaviteľom nezávislej scény. Okrem Scotta tu pôsobí aj bývalý bubeník kapely Alexis Fleisig. Na konte majú zatiaľ dva albumy, ktoré nahrávali nielen s členmi Girls Against Boys, ale napríklad i s Guns´n ´Roses, Psychedelic Furs či Television…

Ak teda máte chuť na trochu newyorského „smogu“, príďte sa ho nadýchať v predvečer sviatku nežnej revolúcie do Kursalonu. Lístok stojí 6 eur v predpredaji a 8 eur na mieste.

PARAMOUNT STYLES live in Leuven-BELGIUM 29-1-09 part 1 from bernie van hecke on Vimeo.

Autor: TS organizátora Foto: www.paramountstyles.com

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972