Výnimočná a’cappella vokálna skupina interpretujúca vo svojom repertoári rôzne žánre si pre svoje piešťanské vystúpenie pripraví špeciálny program. Novoročný koncert Close Harmony Friends sa uskutoční 1. januára 2014 o 16.00 h na Námestí slobody.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=-ir9hFG0r1I[/youtube]

Pozrite si video z novoročného koncertu CHF v KSC Fontána v roku 2012

Od vzniku tradície novoročných koncertov sa koncerty konali vždy v Kostole sv. Cyrila a Metoda. Posledné dva roky sa miesto koncertu zmenilo a novoročné melódie zneli v KsC Fontána. Keďže sa však tento rok realizujú takmer všetky vianočné programy na Námestí slobody v rámci Vianočných trhov, radnica sa rozhodla, že aj novoročný koncert sa bude konať práve tu a bude tak prístupný pre všetkých. Informoval o tom mestský úrad na svojej web stránke.

Skupina Close Harmony Friends pôsobí na Slovensku od roku 1990 a od svojho založenia pravidelne brázdi javiská a scény doma i v zahraničí, navštíviac temer všetky európske krajiny. Účinkovala aj ako hosť bratislavského koncertu Bobby McFerrina. Close Harmony Friends nahrali sedem albumov, ktoré reflektujú ich spevácky talent a všestrannosť.

Text: Tlačová správa/red

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972