Nová súťaž o lístky na Marie Rottrovú – koncert už o týždeň

Nová súťaž o lístky na Marie Rottrovú – koncert už o týždeň

18. októbra 2016 Off Od PNky.sk

Slovenská koncertná šnúra, ktorou Marie Rottrová oslávi významné jubileum, sa začína v stredu 26. októbra o 19:00 hod v Dome Umenia v Piešťanoch. Spolu s organizátormi sme pre Vás pripravili súťaž o dva lístky na live koncert tejto nezabudnuteľnej českej divy, ktorú preslávili piesne ako Markétko či Má lásko voníš deštěm…

Marie Rottrova A2

Marie Rottrova A2

Stačí, ako odpoviete na jednoduchú otázku:

Koľko rokov bude oslavovať Marie Rottrová na svojom narodeninovom turné?

Odpovede spolu s celým menom (meno, priezvisko), miestom bydliska a telefónnym číslom posielajte do polnoci, pondelka 24. októbra na emailovú adresu redakcia@pnky.sk. Meno výhercu dvoch vstupeniek na skvelé vystúpenie oznámime v utorok 25. októbra na našej stránke.

Marie Rottrová, v Čechách známa aj pod prezývkou Lady Soul, patrí k najobľúbenejším českým speváčkam. Narodila sa 13. novembra 1941 v Ostrave. Vyštudovala gymnázium a pracovala ako úradníčka. V roku 1960 ju preslávila súťaž „Hledáme nové talenty“.  Vystupovala s kapelou Flamingo (Plameňáci), na slovenskej tour ju doprevádza skupina Neřež. Počas svoje kariéry naspievala viac ako 600 piesní a medzi jej nezabudnuteľné určite patrí: Kůň bílý, Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, To nic, Lásko, Markétka, Lásko, voníš deštěm, Střapatá nohatá, Skořápky ořechů, Ten vůz už jel a mnoho ďalších.

Vstupné/Entry: 25,00 EUR www.ticketportal.sk

PR, reklama