Kultúra

Na Lodenici netradične zaspieva aj Richard Müller

By 3. augusta 20114 augusta, 2011No Comments

Piešťanský autocamp Lodenica patrí počas posledného augustového víkendu (26. a 27. 8.) hudobnému festivalu LODENICA. Už trinásty krát sa jeho brány otvoria pre všetkých fanúšikov folku, country a trampskej hudby. Po menách ako Jan a František Nedvědi, Lenka Filipová, či Čechomor pribudli v týchto dňoch do zostavy účinkujúcich aj Banjo Band Ivana Mládka a Richard Müller s kapelou.

[singlepic id=17178 w=320 h=240 float=right]“Okrem toho, že sa ja osobne veľmi teším na vystúpenie Ivana Mládka a hlavne, že sa nám podarilo dohodnúť s Richardom Müllerom na jeho koncerte, rád by som dal do pozornosti všetkým skalným tohto festivalu aj úvodný Country bál, ktorý ponúka jedinečnú možnosť akurátne sa naladiť na ďalšie dva dni festivalu, ktorý nám závidia široko-ďaleko…“ povedal organizátor festivalu Dušan Drobný.

Po prvýkrát sa na Lodenici predstaví neprehliadnuteľný a oficiálne najvyšší slovenský spevák Richard Müller so svojou skupinou. Aktuálny víťaz ankety Slávik 2010 vystúpi na Lodenici v piatok 26.augusta.

[singlepic id=17177 w=320 h=240 float=left]Interpreta megahitov Jožin z bažin, Dáša Nováková, Prachovské skály a mnohých ďalších netreba predstavovať. Český hráč na bendžo, spevák, textár, skladateľ, muzikant, maliar, humorista Ivan Mládek baví publikum neopakovateľnými pesničkami už od začiatku 70. rokov. Je autorom viac než 400 piesní, píše humoristické poviedky, kreslí vtipy. So svojou skupinou Banjo Band bude určite patriť k ozdobám tohtoročnej Lodenice.

Samozrejmosťou je aj bohatý sprievodný program pre malých aj veľkých, ktorý tento rok budú tvoriť overené a obľúbené atrakcie ako ryžovanie zlata, jazda na koni, škola country tancov, lezecká stena, plážový volejbal a mnoho ďalších.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SmgLXM9VtDc[/youtube]

Text: Tlačová správa Foto: lodenica.sk

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972