Kultúra

LOV: film podobný časopisu Vogue

By 13. januára 2012No Comments

Slovenskú premiéru autorského filmu Tominna Kelemena zažilo 12. januára kino Fontána. Módna rozprávka, ktorej hrdinkami boli Emília Vášaryová, Milada Fišerová, Adriana Sklenaříková, Paulína Němcová a Jessica Sjoo však veľkú pozornosť piešťanských divákov nepritiahla.

[singlepic id=24309 w=320 h=240 float=left]Viac než štvorročnú prácu režiséra a scenáristu Tominna Kelemena videli ako prví diváci v Londýne. „Teraz som urobil slovenskú, takú rodinnú premiéru, pretože rodičia ma v Londýne nenavštevujú,“ povedal po premiére autor. Pritiahnuť do filmu hviezdy ako Němcová alebo Sklenaříková podľa neho nebol problém, pretože sa s nimi dlho kamaráti.

„LOV je slovná hračka. V Londýne to všetci čítajú ako love (láska) a po slovensky je to lov (hunt). Všetci na tomto sviete niečo lovíme, niekto loví peniaze, niekto lásky a modelky lovia úspech,“ vysvetlil Tominno Kelemen a dodal: „Mojím cieľom bolo vytvoriť audiovizuálne dielo, ktoré by bolo na hrane reklamy, videoklipu, možno rozprávky, aby divák, keď vyjde z kinosály mal dojem, že si prečítal najnovšie číslo časopisu Vogue.“

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=fNG5H15-QMI[/youtube]

Text a foto: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972