Kultúra

Jubilejný Topfest potrvá tri dni

By 18. októbra 2012No Comments

Organizátori slovenského hudobného festivalu Topfest sa rozhodli, že program 10. ročníka podujatia rozšíria na tri dni. Na budúci rok sa tak Topfest začne už vo štvrtok a potrvá od 27. do 29. júna.

[singlepic id=32013 w=520 h=350 float=center]

„Keď oslava, tak poriadna. Myslím, že máme dostatok kvalitných interpretov, ktorí sa postarajú o výborný program počas všetkých troch dní. Dali sme si záväzok, aby bol Topfest každým rokom krajší, väčší, jednoducho lepší a verím, že týmto krokom potešíme našich fanúšikov,“ uviedol Dušan Drobný z usporiadateľskej Agentúry Duna.

„Radi by sme splnili sny ľudí o kapelách, ktoré nám opakujú dlhé roky. Robíme všetko preto, aby sa nám podarilo dotiahnuť na Slovensko ďalšieho hviezdneho interpreta. Prezradím, že rokujeme aj so skupinami, na ktoré sme si v minulosti netrúfali, respektíve sme s nimi neboli v kontakte,“ dodal Drobný.

Na letisku v Piešťanoch sa okrem už vopred zverejnených skupín Čechomor, Horkýže Slíže a IMT Smile predstavia aj Tublatanka a Arzén. Mená ďalších interpretov, vrátane zahraničných, zverejnia organizátori neskôr.

Text: tlačová správa

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972