Hudobníci zo ZUŠky sa dnes predvedú na záverečnom koncerte

Hudobníci zo ZUŠky sa dnes predvedú na záverečnom koncerte

9. júna 2015 Off Od PNky.sk

Základná umelecká škola v Piešťanoch pozýva dnes 9. júna na Záverečný koncert, ktorý sa uskutoční v Kursalone o 17:00h.

zaverecny 9_6_ 2015Program

1. Detský komorný zbor pod vedením J. Hokiny  P. Nagy: Mačka pána skladateľa
K. Kršiaková, P. Lehutová, L. Bobeková, E. Bábiková
klavírna spolupráca P. Hochel

2. Paulína a Ivan Bieleschoví, klavír 4-ručne 2 detské skladbičky
z triedy S. Piovarčiovej

3. Henrieta Králiková, Natália Kučerová, zobcová flauta, duo A. Michajlov: Nes mě loďko
z triedy K. Vavrinca, sprievod CD z filmu Zlatovláska

4. Jozef Pašák, akordeón J. Vídeňský: Smutný príbeh
z triedy A. Kubovej Hra na vojakov

5. Nina Džambazovič, klavír Kowalchyc: Blues, Boogie
z triedy R. Polonskej

6. Detský zbor K. Petrovičovej I. Bázlik: Pieseň zo smoly
klavírna spolupráca R. Polonská L. Gerhardt: Orchester

7. Georgio Lincke, klavír Ch. Peerson: The Mause in the Coal Bin
z triedy L. Krivoščekovej

8. Terézia Halamová, keyboard OMD: Maid Of Orleans
z triedy J. Obadalovej

9. Magdaléna Maronová, husle Adele: Someone like you
Barbora Maronová, klavír
pripravila K. Čermáková

10. Kristián Briška, Martin Holubec, spev Kryštof, T. Klus: Cesta
gitara A. Urminský
klavír P. Hochel
pripravila K. Petrovičová

11. Mário Blaho, keyboard F. Lymon: Goody Goody
z triedy M. Zelenaya

12. Lukáš Dvorský, trubka W. A. Mozart: Sonatina
z triedy M. Valu, klavírna spolupráca K. Čermáková

13. Pavol Klein, klavír P. I. Čajkovskij: Apríl
z triedy E. Hrebenárovej

14. Terézia Lúčna, priečna flauta C. Stamitz: Koncert G dur, 1.časť
z triedy M. Valu, klavírna spolupráca K. Čermáková

15. Lívia Žitňanská, Kristína Anyalaiová, klavír 4-ručne C. Debussy: Loďka
z triedy R. Polonskej

16. Šimon Zámečník, gitara J. Cardoso: Tema Negro
Rafael Dibdiak, bongo
pripravili O. Brazdovičová, Š. Orviský

17. Barbora Maronová, Michal Oravec, pre 2 klavíre G. Gershwin: Prelúdium B
z triedy K. Čermákovej

18. Kristína Anyalaiová, spev A. L. Webber: Think of me
z triedy M. Hochelovej, klavírna spolupráca P. Hochel

19. Štefan Lúčny, klavír E. Suchoň. Horalská suita, 2.časť
z triedy S. Piovarčiovej

20. Beata Pavlovičová, husle Ch. de Bériot: Variácie d mol č. 1
z triedy M. Žilinkovej, klavírna spolupráca K. Čermáková

21. Michal Oravec, klavír Na motívy symf. suity Piráti z Karibiku
z triedy K. Čermákovej arr. J. Raddnich

22. Spevácky zbor Arlen, Harburg: Over the Rainbow,
pod vedením J. Hokiny, M. Hochelovej z filmu Čarodejník z krajiny Oz
klavírna spolupráca P. Hochel

-inf-