Hudba a tanec na letnej terase

11. júla 2012 Off Od

Kursalon Piešťany v júli opäť ponúka návštevníkom mix hudobných chutí.

[singlepic id=16920 w=320 h=240 float=right]Už túto stredu – 11. júla sa od 19,30 h predstaví piešťanská formácia s najznámejšími swingovými skladbami – Swing Formation, v piatok 13. júla osvieži Live Jazz zamatový hlas Zuzany Suchánkovej, ktorá vystúpi o 20,00 h v Art Jazz Gallery s vlastnou tvorbou v programe Zuzana Suchánková & Band.

Tradičné pondelkové Jam Session pokračujú aj počas prázdnin, rovnako i známi rockeri v najlepších ro©koch – kapela iX v cykle Oldies. Najbližšie si môžete s nimi zatancovať na terase Kursalonu vo štvrtok 18. júla. Na korene džezu si zaspomíname v piatok 20. júla, kedy opäť na terase Kursalonu vystúpi vždy dobre naladený Seredský Dixieland Band.

Na druhý deň – v sobotu 21.7. bude tiež na terase Kursalonu od 19,00 h pripravená novinka pre všetkých tancachtivých každého veku – Summer Music Dance Party. Letné hity za posledných 35 rokov namixuje DJ Shuro. Milovníci folklóru si prídu na svoje v nedeľu 22. júla na krojovanom Anna Bále, ktorý pre nich v Kursalone pripravila Petrova hudobná agentúra.

Text: ts