Pri piešťanskom Dome umenia a na ďalších miestach blízko mestského parku sa v dňoch 6. – 8. augusta uskutoční malá verzia festivalu Grape pod názvom Park duševného zdravia. Okrem hudby sa môžu návštevníci a okoloidúci obyvatelia Piešťan tešiť aj na nehudobný program, na ktorý nebude potrebné kupovať vstupenku.

V hudobnom pavilóne v piatok a v sobotu vystúpia Silné reči Jána Gorduliča, po nich sa odpremieta dokument 10 rokov Grejpu a v sobotu prebehne aj diskusia Nadácie Orange s témou Duševné zdravie. V Kursalone bude letný Urban Market, kde budú stánky s nezávislou módou, dizajnom a umením. Tu si budú ľudia môcť kúpiť originálne výrobky od slovenských predajcov, v priestore budú spríjemňovať nakupovanie aj domáci klavírni umelci hrou na krídlo.

Pri Dome umenia aj pri Hudobnom pavilóne budú gastro zóny so street food ponukou, takže ak sa niekomu nebude chcieť doma variť, môže prísť ochutnať. Nebude chýbať ani nealko a alko občerstvenie.

Pri amfiteátri si môžete dať čapované pivo do skla a neďaleko odtiaľ ochutnať miešané drinky, prípadne si dať dobrú kávičku z pojazdných vozíkov.

Festival Grape bude v parku ešte pripomínať inštalácia hrozna, dielo Viktora Freša „Mega Viki“, alebo nadrozmerná deka, kde si budú môcť ľudia len tak posedieť. Relax si návštevníci budú môcť užiť tiež v 365.chill out zóne, ktorá okrem oddychu ponúkne aj možnosť zahrať si kalčeto.

Tí, ktorým bude hudobný program krátky, sa môžu po koncertoch zastaviť v Kursalone na afterke, kde každý večer vystúpia slovenskí a maďarskí Djs.

Programu je teda veľa, tak vás všetkých festival Grape pozýva oddýchnuť si a uvoľniť sa do Parku duševného zdravia.

Zdroj: Tlačová správa – Grape Festival

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972